پشت پرده دیدار فرماندار کلاردشت و آوا مریدپور والیبالیست +عکس واقعی

پشت پرده دیدار فرماندار کلاردشت و آوا مریدپور دختر والیبالیست +عکس

دیدار فرماندار کلاردشت و آوا مریدپور والیبالیست این شهر که این خانم حین عکاسی بی حجاب نشان داده شده بود حواشی را به همراه داشت.

بدون شک شیطنت و سهل انگاری در این میان وجود داشته است که حین عکاسی روسری آوا مریدپور در حال دریافت جایزه از فرماندار کلاردشت افتاده بود و تصویر انها در شبکه های اجتماعی حسابی خبرساز شد.

پشت پرده دیدار فرماندار کلاردشت و آوا مریدپور والیبالیست +عکس واقعی

ماجرای دیدار فرماندار کلاردشت و آوا مریدپور والیبالیست

آوا مریدپور دانش آموز بوده که در مقطع راهنمایی تحصیل میکند او موفق شده بود در رشته والیبال رتبه بسیار مهمی را در کشور به دست آورد و همین سبب شد که مسوولان کلاردشتی از او در حاشیه مراسمی تجلیل کنند که گویا حین عکس یادگاری گرفتن از این خانم ورزشکار روسری اش از سرش افتاده است و رسانه های تندرو این اتفاق را عمدی عنوان کردند.

این تصویر نیز مورد توجه رسانه های معاند قرار گرفت و حسابی آن را بوق و کرنا کردند که آوا مریدپور والیبالیست کلاردشتی به صورت عمد کشف حجاب کرده و به حجاب اجباری اعتراض کرده است! در حالی که در تصاویر کامل این مراسم خانم آوا مریدپور حجاب کامل دارد.

پشت پرده دیدار فرماندار کلاردشت و آوا مریدپور والیبالیست +عکس واقعی

واکنش فرماندار کلاردشت

فرماندار کلاردشت روز جمعه در این باره گفت : از آنجایی که این ورزشکار و خانواده او بسیار متدین و محجبه هستند منتهی یک لحظه در زمان دریافت لوح سپاس روسری از سر او افتاده است.

عابدین فقیه نصیری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : آیین تجلیل از این ورزشکار روز سه شنبه هفته جاری در شهرستان انجام شد و متاسفانه مسوول روابط عمومی فرمانداری که فردی غیر حرفه ای بود اقدام به تصویربرداری و در کمترین زمان این تصاویر را در فضای مجازی منتشر کرد.

همچنین ببینید

فیلم کامل خوشحالی دختران والیبالیست ایرانی در رختکن

بیوگرافی آوا مریدپور

آوا مریدپور والیبالیست با استعداد اهل کلاردشت بوده که در مقطع راهنمایی تحصیل میکند و دانش اموز است او موفق شد در مسابقات کشور به عنوان بهترین والیبالیست جوان و پدیده مسابقات انتخاب شود.

این دختر نوجوان آینده بسیار خوبی خواهد داشت و به زودی او را در تیم ملی والیبال بانوان ایران خواهیم دید.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. وقتی که به چیزی اعتقاد نداشته باشی اون رو شل می بندی. اگر هم افتاد خیلی باهاش مشکل نداری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *