پشت پرده مرگ حورا سادات قتل یوتیوبر افغانستان +عکس

پشت پرده مرگ حورا سادات قتل یوتیوبر افغانستان +عکس

حورا سادات یوتیوبر و یکی از چهره‌های معروف در فضای مجازی در افغانستان بوده که ۲۵ سال سن داشت او به طرز مشکوکی به قتل رسید و کاربران فضای مجازی طالبان را عامل قتل حورا سادات می‌دانند چرا که این دختر جوان از مخالفان طالبان بود و در کانال یوتیوب خود مستند و گزارشات مختلفی از مخالفت با طالبان را به اشتراک گذاشته بود اما برخی از کاربران نیز معتقد هستند که لطیف همسر حورا سادات عامل قتل او بوده است چرا که همسرش از طرفداران طالبان بوده و یکی از مردان با فرهنگ سنتی به شمار می‌آمده است که بعد از طلاق حورا سادات به دنبال انتقام از این دختر جوان بوده است.

مرگ حورا سادات یوتیوبر افغان یکی از قتل‌های مشکوک در کشور بوده که نوک پیکان اتهامات به طالبان می‌باشد در حالی که نیروهای طالبان اعلام کرده‌اند چند نفر مظنون به قتل این دختر جوان را شناسایی و دستگیر کردیم و در حال بازجویی از آنها می‌باشیم.

پشت پرده مرگ حورا سادات قتل یوتیوبر افغانستان +عکس

پشت پرده مرگ حورا سادات

این در حالیست که برخی از کاربران فضای مجازی معتقد هستند مرگ هورا سادات توسط نیروهای طالبان صورت گرفته است اما پلیس طالبان معتقد است که افراد ناشناس دستت به چنین جنایتی زده‌اند

درباره اینکه آیا هورا سادات مورد تعرض جنسی قرار گرفته است یا خیر هنوز مشخص نیست.

پلیس طالبان می‌گوید تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده‌ایم و به زودی گزارش کامل این پرونده را به رسانه‌ها ارائه می‌دهیم.

پشت پرده مرگ حورا سادات قتل یوتیوبر افغانستان +عکس

ماجرای قتل

قتل این دختر جوان در حالی رخ داده که هورا سادات به عنوان خبرنگار با زنان رض در خیابان‌های کابل مصاحبه‌ای را انجام داده بود و آن را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته بود حالا کاربران فضای مجازی علت اصلی مرگ او را چنین ویدیوها و مصاحبه‌هایی علیه طالبان گزارش می‌دهند در حالی که طالبان معتقد است افرادی ناشناس که ربطی به دولت ندارند او را به قتل رسانده‌اند.

همچنین ببینید

توهین خبرنگار زن افغانستان به مردم ایران: ایرانی ها سوسول هستند!

فیلم کامل نظر مردم افغانستان درباره حقابه به ایران

در روزهای گذشته شایعه قتل او در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شد اما پلیس طالبان امروز آن را تایید کرد. پس از بازگشت طالبان به قدرت، شماری از جمله برخی خبرنگارانی که کار شان را از دست دادند به راه‌اندازی کانال‌های یوتیوب روی آوردند.

بیوگرافی

حورا سادات دختر جوان یوتیوبر افغان بوده که به عنوان فعال حقوق زنان افغانی نیست شناخته میشد او کلیپ ها زیادی از مصاحبه هایش را در کانال یوتیوبر خود به اشتراک میگذاشت.

حورا سادات 22 سال سن داشت و اهل کابل بود و بیش از 6 سال در یوتیوب فعالیت حرفه ای داشته است.

او همچنین از منتقدان قوانین ضد زن طالبان به شمار می امد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. نیک گفتار

    طالبان وداعش چه فرقی دارنند ایران نسبت به افغانستان مثل اروپاست.برای افی ها۰
    امیدوارم برند اروپا پناهنده بشن موفقتر می‌شوند سر ما هم منت ندارند
    ادعای
    گزارشگر زنشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *