چالش رقص امین زندگانی جنجال شد +فیلم و واکنشها

چالش رقص امین زندگانی جنجال شد +فیلم و واکنشها را به این ماجرا در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاههده نمایید.

پرستاران برخی از بیمارستان ها که ویدئوهایی از رقص خود را برای روحیه دادن به بیماران کرونایی به اشتراک گذاشتند منتقدان و موافقان زیادی را داشته است و برخی معتقد بودند که در شرایطی که بسیاری از هموطنانمان جان خود را بر اثر ویروس کرونا از دست داده اند نباید اقدام به رقص و شادی کنیم اما برخی ها معتقدند که با توجه به اینکه مبارزه بیماران کرونایی روحیه بالایی میخواهد بهتر است که با رقص شادی به انها روحیه داد.

چالش رقص امین زندگانی جنجال شد +فیلم و واکنشها

امین زندگانی یکی از بازیگران مطرح کشورمان از جمله موافقان این رقص بوده و با انتشار یک ویدئو از خود ورزشکاران و هنرمندان را به رقص دعوت کرده است که در نوع خود بسیار جالب و متفاوت است.

فیلم چالش رقص امین زندگانی

دانلود این فیلم

این بازیگر با رقصیدن در این کلی از فوتبالیست ها و ورزشکاران درخواست میکند که از برقصند و از خود فیلم تهیه کنند تا از پرستاران و پزشکان از این طریق حمایت کرده و به انها روحیه بدهند.

به دنبال این ویدئو برخی از هنرمندان با انتقاد فراوان از این چالش رقص آقای زندگانی نوشتند که در شرایط کنونی که هموطنانمان با این بیماری در حال مرگ و میر هستند اصلا ایده خوبی نیست.

خانم هاینه توسلی یکی از منتقدان او به شمار میرود.

هانیه توسلی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به چالش رقص امین زندگانی واکنش نشان داد و نوشت: مسخره بازی دیگه کافیه…

هانیه توسلی امین زندگانی چالش رقص

انجام حرکات خارج از عرف این بازیگر باعث شد تا کاربران و فعالان فضای مجازی با داغ کردن هشتگ‌های #امین_زندگانی، #کاسبان_کرونا و #چالش_رقص این اقدام سخیف آقای سلبریتی را مورد نقد قرار دهند. کاربران در صفحات توئیتری خود نوشتند که در بحران این روزها، به راه انداختن چنین چالشی هیچ دردی را از مشکلات مردم دوا نمی‌کند، به جای اینکه دست به دست هم بدهیم و باری از دوش پزشکان زحمتکش برداریم، سلبریتی‌های بی‌فکر دنبال سوءاستفاده از شرایط به وجود آمده هستند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

5 دیدگاه‌ها

  1. خیلی عالی جناب زندگانی دمت گرم هنرمند واقعی😍😍😍😍😍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  2. خیلی عالی جناب زندگانی دمت گرم هنرمند واقعی😍😍😍😍😍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍بانظر ایشون کاملا موافقم

  3. عالی زندگانی عالی

  4. متأسفم برای هنرمندان این کشور

  5. خب من هم دوسش دارم هم بنظرم کارش یکم زشت و جلف بوده و من ب خاطر اینکه نقش هلی سنگین برمیدارن و سنگینن طرفدارشم و هانیه هم راس کفته🤦‍♀️😁🔥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *