روش های گرفتن تیک آبی اینستاگرام

چالش های گرفتن تیک آبی اینستاگرام که نمی‌خواهند بدانید!

روش های گرفتن تیک آبی اینستاگرام

در عصر ارتباطاتِ مدرن، تعامل آنلاین با دیگران، بیش از هر زمانی مهم و حیاتی‌ است. از بین شبکه‌های اجتماعی فعال، اینستاگرام به عنوان یکی از پرطرفدارترین سوشال ها برای اشتراک گذاری و تبلیغات، جایگاه ویژه‌ای دارد. با افزایش تعداد کاربران اینستاگرام در سراسر جهان، نیاز به تشخیص حساب‌های کاربری واقعی از حساب‌های فیک نیز افزایش یافت. به همین دلیل، تیک آبی اینستاگرام به عنوان یک نشانه از تأیید هویت و اعتبار، به وجود آمده است.

اما آیا واقعاً همه می‌توانند به راحتی این نشان را دریافت کنند؟ در گذشته دریافت تیک آبی اینستا تنها برای سلبریتی ها و افراد مشهور ممکن بود اما با روی کار آمدن تیک آبی اینستاگرام پولی هر کسی با هر تعداد فالور میتواند این نشان را دریافت کند. در این مقاله، به بررسی انواع روش‌های دریافت تيك ابي اینستاگرام، همراه با چالش‌ها و نکات مهم قبل از گرفتن تیک، می‌پردازیم. پس با همراه باشید تا هر چیزی که لازم است درباره سفارش تيك ابي اینستاگرام بدانید آشنا کنیم.

تیک آبی اینستاگرام، نشانه اعتبار در فضای مجازی

تیک آبی اینستاگرام ، یکی از برجسته‌ترین نشانه‌های اعتبار در شبکه‌های اجتماعی است و نشان می‌دهد حساب کاربری فرد توسط شبکه اجتماعی مورد تأیید است. تیک آبی تلگرام با اکانت پریمیوم ، تيك ابي اینستاگرام و… همگی انواعی از نشان اعتبار در شبکه های اجتماعی مختلف هستند. این تیک، از یک سو به کاربر اطمینان می‌دهد که با یک شخص یا موجودیت واقعی در ارتباط هستند و از سوی دیگر، نشان می‌دهد این حساب کاربری مورد تأیید، امن و قابل اعتماد است. لذا نه تنها برای افراد معروف، بلکه برای هر کاربری که می‌خواهد حساب کاربری خود مجازی را به موجودیت واقعی‌اش مرتبط کند، اهمیت دارد.

راه های دریافت تیک آبی اینستاگرام

با توجه به گسترش استفاده از فضای مجازی و افزایش صفحات فیک و بسیاری از افراد اقدام به سفارش تيك ابي برای اکانت خود در آن شبکه اجتماعی از جمله اینستاگرام می‌کنند. در گذشته گرفتن تیک آبی اینستاگرام تنها برای افرادی که در سطح جهانی دارای مشهریت بودند ممکن بود.  اما امروزه همه افراد می‌توانند این تیک را دریافت کنند. به صورت کلی دو روش اصلی برای دریافت تیک وجود دارد.

راه های دریافت تیک رسمی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام از طریق مشهورسازی جهانی

روش مشهورسازی جهانی یکی از راه‌های اصلی برای دریافت تيك ابي اینستاگرام است. این روش اغلب برای افراد و شرکت‌هایی که شهرت جهانی دارند و از طریق رسانه‌های بین‌المللی مشهور شده‌اند، قابل استفاده است. اما اگر دارای چنین شهرتی نیستید هم میتوانید این تیک را دریافت کنید. به این منظور، ابتدا نیاز است که یک فرایند مشهورسازی بین‌المللی را طی کنید.

در این راستا یک سری اقدامات مانند ساخت صفحه ویکی پدیا، انتشار رپورتاژ در رسانه‌های بین‌المللی، حضور در رویدادها و مراسم معتبر، همکاری با افراد یا شرکت‌های مشهور و …  برای ما انجام می‌شود. بدین ترتیب با افزایش شهرت و شناخت شما در مقیاس جهانی، احتمال دریافت تیک آبی به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

تیک آبی اینستاگرام پولی از طریق متا وریفای

تیک آبی اینستاگرام پولی یا متاوریفای یکی دیگر از روش‌های معمول برای دریافت تیک است که افراد و شرکت‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند. این روش اغلب برای افرادی مناسب است که شهرت جهانی ندارند یا به دنبال راهی سریعتر و کم‌هزینه‌تر برای دریافت تیک هستند. با این روش، شما با انجام یک سری مراحل و ارائه اطلاعات حقیقی و کامل خود به متاوریفای، می‌توانید درخواست تایید حساب کاربری خود را ارسال کنید.

پس از ثبت درخواست، متاوریفای اقدام به بررسی حساب کاربری شما می‌کند و در صورت تایید، تیک آبی به حساب شما اضافه می‌شود. خرید پیج اینستاگرام با تیک ابی، از نظر زمانی ممکن است چند ماه زمان ببرد و همچنین هزینه‌هایی نیز دریافت شود، اما به دلیل سادگی و قابلیت انجام از راه دور، مورد پسند افراد زیادی است.

چالش های دریافت تیک آبی

با اینکه امروزه سختگیری های اینستاگرام برای اعتای تیک بسیار کمتر از قبل است، اما با این حال باز هم چالش های خاص خود را دارد. بسیاری از افراد مانند بازیگرها و یا ورزشکاران عزیز کشورمان تصور می‌کنند به راحتی می‌توانند تیک آبی اینستاگرام پولی را دریافت کنند. اما متاسفانه منظور از مشهوریت، شهرت جهانی است. بنابراین یا باید در سطح بین المللی شناخته شده باشید و یا اینکه این شهرت برای شما شبیه سازی شود.

در روش اصلی دریافت تیک آبی اینستاگرام، یعنی مشهورسازی، معمولاً میزان زمان و هزینه مشخص نیست. چرا که برای تبدیل شدن از یک فرد عادی به یک شخصیت مشهور جهانی، نیازمند صبر و هزینه‌های زیادی است. همچنین بر خلاف تصور شما خريد تيك ابي اینستاگرام پولی هم، در ایران، اصلا ساده نیست و درخواست وریفای شما ممکن است به سادگی توسط تیم متاوریفای رد شود. لذا شما به افرادی که توانسته‌اند این موانع را رفع کنند نیاز دارید تا شما را قبل و بعد از دریافت تیک همراهی کنند.

خرید تیک آبی اینستاگرام پولی

نکات مهم قبل از خرید تیک آبی اینستاگرام پولی

قبل اینکه اقدام به دریافت تیک آبی کنید باید بدانید همه پیج های اینستاگرام نمیتوانند تیک آبی دریافت کنند. حتی برای دریافت تیک آبی اینستاگرام پولی هم باید پیج شما یک پیج واقعی و معتبر باشد. مثلا اگر فن پیج یک فرد دیگر هستید باید بدانید به هیچ عنوان دریافت تیک آبی اینستاگرام غیر واقعی برای شما ممکن نیست. بنابراین باید خودتان باشید. حتی پیج های آماده تیک دار هم تنها زمانی به شما تعلق میگیند که اطلاعات هویتی شما به طور کامل توسط متا تایید شود. بنابراین قبل از سفارش تيك ابي اینستاگرام حتما موارد زیر را در پیج خود رعایت کنید.

  • حساب شما باید به نام یک شخص واقعی یا یک شرکت با نام تجاری معتبر باشد.
  • تنها حساب های کاربری یونیک و غیر تکراری می‌توانند تيك ابي اینستاگرام را بگیرند.
  • محتوای پست‌هایی که منتشر می‌کنید، باید با قوانین و مقررات اینستاگرام کاملا سازگار باشد.
  • به علاوه باید در نظر بگیرید مطالبی که منتشر می‌کنید کاملا یونیک و متعلق به شما باشد.
  • سعی کنید به طور فعال با دنبال‌کنندگان خود ارتباط برقرار کنید و به نظرات و پیام‌ها پاسخ دهید.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله گفتیم، تیک آبی به عنوان یک نماد اعتبار و تأیید هویت، در شبکه های اجتماعی مختلف است. با اینکه امروزه خرید تیک آبی اینستاگرام پولی برای هر اکانت واقعی اینستاگرام ممکن شده، اما چالش های خاص خود را دارد. ما در این مطلب راه‌های مختلف برای دریافت تيك ابي اینستاگرام را به شما معرفی کردیم. همچنین چالش‌ها و مزایا و معایب خاص هر روش را به شما گفتیم تا قبل از اقدام به خرید آن ها را در نظر بگیرید.

با توجه به اینکه افراد سودجوی زیادی در این حیطه فعالیت می‌کنند باید بسیار مراقب باشید که در دام کلاهبرداران گرفتار نشوید. شرکت نوین ایده مجری خدمات تیک رسمی شبکه های اجتماعی و یکی از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران است که در این حوزه فعالیت می‌کند و شما می‌توانید تمامی مراحل دریافت تضمینی تیک آبی اینستاگرام را طی قرارداد هایی رسمی و با خیال راحت سپری کنید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *