حاشیه سازی اینبار برای حامد بهداد

آیا چت های لو رفته حامد بهداد با آماندا (دوست دختر رامین رضاییان) واقعیت دارد؟ جزئیات را در این صفحه ببینید.

آیا چت های لو رفته حامد بهداد با آماندا واقعیت دارد؟

ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که چت های اینستاگرامی نشان میدهد و منتسب شده به حامد بهداد بازیگر معروف کشورمان!

بدون شک این فیلمها کذب و چت ها جعلی بوده و هیچوقت یک بازیگر سرشناس برای خود چنین داستانهایی را درست نمیکند.

به حواشی توجه نکنید.

آیا چت های لو رفته حامد بهداد و آماندا (دوست دختر رامین رضاییان) واقعیت دارد؟

در آخرین اتفاقی که افتاده آمندا مدلینگ معروف کلیپی از خودش انتشار داده که در این ویدیو درباره رامین رضاییان این‌چنین می گوید: «حدود ۵ سالی است که با هم رابطه داریم، چند شب درمیان برای خاطر من با هواپیما پرواز کرده و میاد ….

بدون شک نمیتوان درباره صحبت های این دختر مدل قضاوت کرد شاید او  سعی دارد مثل بسیاری از مدلینگ های دیگر همچون “دنیا جهانبخت” برای مطرح شدن با شایعه سازی برای خود فالوئر به دست اورد.

درباره رابطه رضاییان و آمندا سایت کولاک نوشت: آماندا ۲۶ ساله، یک دو رگه ایرانی اتریشی است. او مدعی شده ۶ سال با رامین رضاییان در ارتباط بوده است! آماندا در ویدیویی مدعی شده که رامین قرار بوده با او ازدواج کند اما در خلال این ۶ سال با دختران زیادی از جمله دوستان وی ارتباط برقرار کرده است. ظاهرا علت افشاگری آماندا شکست عشقی بوده که از رامین رضاییان خورده است. آماندا؛ مربی بدنساز و ورزشکار است و در صنعت مدلینگ نیز سوابقی دارد. او البته والدین ایرانی-اتریشی دارد اما بزرگ شده آمریکاست.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *