چرا زنان سرخ پوست پس از ازدواج با بدنی برهنه به چادر رئیس قبیله میروند؟ (عکس +18)

چرا زنان سرخ پوست پس از ازدواج با بدنی برهنه به چادر رئیس قبیله میروند؟ (عکس +18)

چرا زنان سرخ پوست پس از ازدواج با بدنی برهنه به چادر رئیس قبیله میروند؟ ماجرای زنان سرخ پوست و رئیس قبیله جیست؟

در جنگل های آمازون قبیله های زیادی از سرخ پوست ها و سیاه پوست ها وجود دارند که شبیه به انسان های نخستین زندگی میکنند و قوانین خود را دارند این قبایل از قوانین امریکا پیروی نمیکنند و دولت آمریکا نیز کاری به انها ندارد فقط به انها هشدار داده اند که نباید به سایر افراد غیربومی اسیب بزنند.

چرا زنان سرخ پوست پس از ازدواج با بدنی برهنه به چادر رئیس قبیله میروند؟ (عکس +18)

قوانین این قبیله شبیه حیوانات جنگل است یعنی دختری که بخواهد ازدواج کند باید برهنه شود و به چادر رئیس قبیله برود و ابتدا رئیس قبلیه با او رابطه جنسی برقرار کند در غیر این صورت دختر خیانت کرده و مجازاتش مرگ خواهد بود.

این قانون آنقدر در بین این قبیله عادی است که کشی شکایت ندارد در این قبیله خانواده ای نیز وجود ندارد و همگی گروهی زندگی میکنند زنان مسئول بزرگ کردن و نگهداری کودکان را دارند و مردان برای تهیه غذا و محافظ از قبیله فعالیت دارند درست شبیه گله گرگ ها…

این منطقهٔ جنگلی که تماماً از درختان پهن‌برگ تشکیل شده و رودخانهٔ آمازون نیز از میان آن می‌گذرد، بخش‌هایی از کشورهای برزیل (۶۰ درصد)، پرو (۱۳٪)، کلمبیا (۹٪)، ونزوئلا (۵٪)، بولیوی (۵٪)، گویان (۳٪)، سورینام (۲٪)، اکوادور (۱٫۵٪) و گویان فرانسه (۱٫۵٪) را در برمی‌گیرد. جنگل آمازون نامزد قرار گرفتن در فهرست عجایب هفتگانه جدید است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *