چرا پسر الهام چرخنده گفت من مادری به نام الهام چرخنده ندارم

چرا پسر الهام چرخنده گفت دیگه مادری به اسم الهام چرخنده ندارم

ارسطو پسر الهام چرخنده در اینستاگرامش استوری به اشتراک گذاشت که نوشته بود من مادری به نام الهام چرخنده ندارم برخی از کاربران به خصوص پیج‌های اینستاگرامی سعی کردند منظور او را اینگونه نشان بدهند که از مادرش متنفر شده است.

برخی از کاربران معتقد هستند که دلیل این استوری اسطو این است که مادرش اسم و رسم خود را عوض کرده و الهام زهرایی بوده و دیگر شخصیت قبلی را ندارد و مادر واقعی او الهام زهرایی است همانگونه که الهام چرخنده بارها به آن تاکید داشت که دیگر از نام خانوادگی چرخنده برای او استفاده نکنند و او را زهرایی بنامند.

این درحالیست که در اینستاگرام ارسطو هیچگونه عکسی از مادرش ندارد و همه عکس هایش با پدرش فرشید است.

به نظر میرسد که چون مادرش روز تولد او را فراموش کرده و به او تبریک نگفته به این خاطر ناراحت شده است.

چرا پسر الهام چرخنده گفت من مادری به نام الهام چرخنده ندارم

لازم به ذکر است که الهام چرخنده سه بار ازدواج کرده ازدواج اول او در سن ۱۸ سالگی بود با شخصی به نام آقای شعبانی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام شایان بود بعد از طلاق از ایشان با فرشید نوابی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام ارسطو می‌باشد.

همچنین ببینید:

دیدار الهام چرخنده و رهبر انقلاب را ببینید +عکس و فیلم

الهام چرخنده به همراه فرشید نوابی مدتی در شبکه ماهواره‌ای مهاجر به عنوان هنری فعالیت می‌کردند در نهایت ازدواج آنها به طلاق منجر شد و در سال ۱۳۹۶ با یک روحانی اهل نجف ازدواج کرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *