فیلم / چشم چرانی رونالدو به نانسی عجرم را ببینید

فیلم / چشم چرانی رونالدو به نانسی عجرم را ببینید

حضور کریستیانو و رونالدو و نانسی عجرم در جشنواره ورزشی عربستان توجه بسیاری از رسانه های دنیا را به خود جلب کرده بود و بیشتر دوربین ها بر روی این دو نفر زوم کرده بودند.

دوربین های خبرنگاران تصاویر زیادی از رونالدو را ضبط کرده اند که همه نگاه او به نانسی عجرم خواننده سرشناس عرب بود و برخی از کاربران معتقد هستند رونالدو چشم چرانی کرده است.

چشم چرانی رونالدو به نانسی عجرم

رونالدو در حالی به نانسی عجرم نگاه میکرد که همسرش جورجینا در کنار او ایستاده بودند.

هر چند که رونالدو منظور خاصی از این نگاه ها نداشت اما کاربران شبکه های اجتماعی برای او چنین حواشی را به وجود اوردندو معتقد هستند که زیبایی های نانسی باعث شده که رونالدو به او خیره شود.

فیلم / چشم چرانی رونالدو به نانسی عجرم را ببینید

نانسی نبیل عجرم 26 اردیبهشت سال 1362 در اشرفیه شهر بیروت لبنان به دنیا آمده است، وی از نوجوانی وارد عرصه خوانندگی شده است و اکنون به عنوان یکی از مشهور ترین خواننده های عرب در سطح جهان، شناخته می‌شود.

همچنین ببینید:

در سپتامبر سال ۲۰۰۸ نانسي عجرم با دکتر دندان‌پزشک خود (فادي الهاشم) ازدواج کرد. اين زوج در سال‌هاي ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ صاحب دو فرزند دختر به نام‌‌هاي ميلا و الا شدند. نانسي کنسرت‌هاي زيادي را به نفع خيريه برگزار مي‌کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *