ماجرای چهره جدید بهنوش طباطبایی با عمل زیبایی در مراسم آتیلا پسیانی

بررسی چهره جدید بهنوش طباطبایی با عمل زیبایی در مراسم آتیلا پسیانی +عکس

چهره جدید بهنوش طباطبایی در مراسم تشییع آتیلا پسیانی توجه بسیاری از کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است که چرا این بازیگر ۳۶۰ درجه تغییر چهره داشته است.

برخی از کاربران عمل‌های زیبایی متعدد را علت تغییر چهره این بازیگر اعلام کرده‌اند این بازیگر ۴۲ ساله با توجه به اینکه پا به سن گذاشته است تصمیم گرفته که چهره خود را با عمل‌های متعدد جوان کند.

بدون شک تاثیر بسیار زیادی بر روی چهره او گذاشته است.

بررسی عمل زیبایی بهنوش طباطبایی

با توجه به چهره این بازیگر مشخص است که او عمل زیبایی چندانی انجام نداده است و فقط بینی خود را عمل کرده و پوست پیشانی و زیر چشم هایش ار کشیده است.

ماجرای چهره جدید بهنوش طباطبایی با عمل زیبایی در مراسم آتیلا پسیانی

یکی از کاربران در صفحه خود درباره چهره جدید بهنوش طباطبایی نوشته است خانم‌ها اگر عمل زیبایی هم می‌کنند حداقل از خانم بهنوش طباطبایی یاد بگیرند که اینقدر جذاب شده است نه اینکه بروند لب‌های خود را شبیه اردک و گونه‌های خود را شبیه کاریکاتور کنند.

همچنین خانم طباطبایی مورد تحسین بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است اینکه او سعی کرده با عمل زیبایی چهره خود را جوان نگه دارد نه اینکه عجیب و غریب به نظر برسد.

ماجرای چهره جدید بهنوش طباطبایی با عمل زیبایی در مراسم آتیلا پسیانی

لازم به ذکر است که خانم طباطبایی چند سالی است از مهدی پاکدل جدا شده است و در حال حاضر مجرد است او در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده است و از بازیگران با سابقه کشورمان محسوب می‌شود.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

یک نظر

  1. اگه در دانشگاه تدریس کردن به همین راحتی بود الآن دیگه همه استاد دانشگاه بودند….کی میگه خانم طباطبایی در دانشگاه تدریس میکنند!!!؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *