تیپ جنجالی ژیلا صادقی در بازگشت از امریکا + واکنش ها

تیپ جنجالی ژیلا صادقی در بازگشت از امریکا + عکس و واکنش ها

تیپ جنجالی ژیلا صادقی در فرودگاه بازگشت از آمریکا که واکنش های زیادی را در پی داشته است ژیلا صادقی که در صداوسیما با پوشش جنجالی اش در حمایت از حماس پرداخته بود و در برنامه برمودا گفت گرین کارت دارد اما زندگی ایران را به امریکا ترجیح میدهد حالا پوشش بازتر این مجری واکنش های زیادی را در پی داشته است.

تیپ جنجالی ژیلا صادقی در بازگشت از امریکا + واکنش ها

تقریبا چنین اتفاقی برای زنده یاد آزاده نامداری رخ داده بود که به شدت جو سنگینی علیه او صورت گرفت.

حالا خانم صادقی در فرودگاه در راه بازگشت از امریکا سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

ژیلا صادقی شاید مثل الهام چرخنده پوشش حجاب کامل را انتخاب نکرده اما طرز فکرش چیزی از الهام چرخنده کم ندارد و این تناقض رفتاری او سبب شده که بیشتر مورد انتقاد قرار گرفته و موج منفی شکل بگیرد.

سالی امینی اما دست روی اصل ماجرا گذاشته، همان چیزی که منتقدان ژیلا خانم را رنج می‌دهد: چطور ‎ ژیلا صادقی گرین کارت داره؟ چطور مجتبی آقا تهرانی گرین کارت داره؟ مگه اینا نگفتن مرگ بر امریکا‌‌؟ مگه آمریکا دشمن اینا نیست؟ شاید آن‌ها که حافظه قوی‌تری دارند، ماجرای آزاده نامداری را یادشان بیاید، چند سال پیش تصاویری از آزاده نامداری پخش شد که او را در حال تفریح در یک کشور اروپایی نشان می‌داد. بساط نوشیدنی و این‌ها هم به راه بود، آن جا هم افکار عمومی واکنش مشابهی نشان دادند.

فیلم / ژیلا صادقی به سیم اخر زد حمله به همکارانش که به همسرش نظر دارند

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *