کافه افغانی لاکچری تهران کجاست؟ +فحاشی زشت کاربران ایرانی

کافه افغانی لاکچری تهران کجاست؟ +فحاشی زشت کاربران ایرانی

کافه افغانی لاکچری تهران کجاست؟

کلیپی از کافه رستوران افغانی لاکچری تهران در نیاوران که مالک و همه پرسنل آن افغانی هستند در فضای مجازی منتشر شده که واکنش های منفی کاربران ایرانی را در پی داشته است و هر پیجی در اینستاگرام که این کلیپ و ویدیو را به اشتراک گذاشته است در کامنت های زیر آن با انواع توهین ها مواجه میشویم که حواله افغان ها شده است!

این کافه لاکچری در منطقه سعادت آباد تهران است و با توجه به ویدیویی که منتشر شده همه پرسنل آن افغانستانی هستند که البته به نظر نمیرسد مشتریان این کافه همه افغانی باشند چرا که اغلب افغان ها در ایران وضعیت مالی خوبی ندارند که بخواهند به این کافه بروند.

فحاشی زشت کاربران ایرانی کافه افغانی

اما نکته عجیبی که وجود دارد توهین ها و فحاشی کاربران ایرانی در کامنت های این ویدیو است که بسیار نگران کننده است! تعداد کامنت های توهین امیز چند صد نفر نیست بلمه هزاران نفر کامنت فحاشی  درج کرده اند.

کافه افغانی لاکچری تهران کجاست؟ +فحاشی زشت کاربران ایرانی

سوال اینجاست چرا ما ایرانی ها اینقدر نژاد پرست شده ایم؟ البته میدانیم که این کینه کاربران ایرانی فقط برای افغان هاست چرا که اگر همین کافه متعلق به شهروندان اروپایی بود از آن استقبال میشد اما چون متعلق به افغان هاست با چنین واکنش های منفی رو به شده است.

همچنین ببینید:

فیلم کامل درگیری کارگران ایرانی و افغانی بر سر کار

فیلم / دریاچه چیتگر تهران پر از افغانی و کابل شده است پاتوق افغانی ها

یا یک نمونه دیگر که باز اخیرا دیدم این بود که فرشته حسینی بازیگر افغانستانی الاصل سینمای ایران در همکاری با یک برند لباس ایرانی چند ویدئو ساخته بود باز همین اتفاق رخ داد و به فرشته حسینی حمله همه جانبه شد و وقتی کامنتهای اینستاگرام را می‌دیدی افرادی با پروفایل‌هایی این جملات را نوشته بودند که باور کردنش واقعا سخت بود. از همه قشری هم در میان این حمله کنندگان دیده می‌شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *