فیلم جنجالی کافه رستوران گلدن نایت ایران مال که پلمپ شد

فیلم جنجالی کافه رستوران گلدن نایت ایران مال که پلمپ شد

کافه رستوران گلدن نایت ایران مال مربوط به یک رستوران برای جلب مشتری اقدام به برگزاری شو در شب های خود با تم هالووین کرده که ویدیو آنها در فضای مجازی پخش شد و پلیس اماکن اقدام به پلمپ این رستوران کرد.

فیلم جنجالی گلدن نایت ایران مال

پلیس بارها اعلام کرده است که حتی فروش لوازم هالویون یا ولنتاین ممنوع است و رستورانها و مرکز خریدها و کافه ها نیز از برگزاری مراسمی با این موضوع نیز ممنوع هستند که حالا با پلمپ رستورانی در ایران مال این قانون در حال اجرا میباشد.

هالووین یک مراسم سنتی در اروپا بوده که هر سالها نزدیک به اول نوامبر در بسیاری از کشورها برگزار میشود البته برخی از کشورهای اسلامی برای تهاجم فرهنگی این مراسم را ممنوع اعلام کرده اند.

فیلم جنجالی کافه رستوران گلدن نایت ایران مال که پلمپ شد

ریشه تاریخی هالووین در جشنی باستانی از قوم سِلتیک به جا مانده است. سِلت‌ها حدود ۲۰۰۰ هزار سال پیش در دره‌ای به نام «وارد» زندگی می‌کردند.

آنها ورود به زمستان را آغاز سال نو خود می‌دانستند و آن را جشن می‌گرفتند. در واقع، ۳۱ اکتبر هر سال با تاریک شدن هوا جشنی طولانی تا صبحگاه روز آینده برگزار می‌شد. سلت‌ها معتقد بودند که شب قبل از سال جدید، مرز بین جهان زنده‌ها و مردگان محو می‌شود؛ به همین دلیل، جشنی به نام ساون برگزار می‌کردند تا با انجام دادن یک سری آداب در برابر هجوم ارواح سرگردان از خود محافظت کنند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. موقع محرم یادشون میفته ایرانی هستن؟

    موقع جنگ و موقع ولنتاین و هالووین ایرانی نیستن اما موقع رمضون بچیادشون میفته ایرانی هستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *