فیلم کشف حجاب فاطمه معتمدآریا در تشییع و خاکسپاری امین تارخ عمدی بود

فیلم کشف حجاب فاطمه معتمد آریا در تشییع امین تارخ عمدی بود

فیلم کشف حجاب فاطمه معتمد آریا در تشییع امین تارخ عمدی بود یا خیر بحثی است که در بین کاربران شبکه های اجتماعی و رسانه ها مورد توجه قرار گرفته است برخی از کاربران معتقدند افتادن روسری او در حین سخرانی حرکتی اعتراض امیز بوده است تا به مرگ مهسا امینی و کشف حجاب اجباری واکنش نشان داده باشد.

فیلم کشف حجاب فاطمه معتمد آریا

مراسم تشییع پیکر امین تارخ روز گذشته در بهشت زهرا برگزار شد که حواشی زیادی را در پی داشت.

یکی از این حواشی سخنرانی فاطمه معتمد آریا در حاشیه این مراسم بود که به شدت مورد انتقاد برخی از رسانه های تندرو قرار گرفت.

در روز های اخیر مرگ مهسا امینی حواشی زیادی را به وجود اورده است برخی از بازیگران زن اقدام به کشف حجاب نمودند که گویا فاطمه معتمد آریا در مراسم سخنرانی خود در تشییع امین تارخ اقدام به کشف حجاب نموده به گونه ای که اعتراض خود را به صورت علنی نشن بدهد.

همچنین ببینید فیلم کامل رقص علی شادمان و فاطمه معتمد آریا را ببینید 

روز گذشت مراسم تشییع امین تارخ در قطعه هنرمندان برگزار شد که تعداد زیادی از بازیگران و هنرمندان در این مراسم حضور پیدا نمودند که حواش مخصوص خود را داشت که بسیار جنجال برانگیز بود  امین تارخ چند روز پیش به علت سکته قلبی در بیمارستان برستری بود و در نهایت به علت ایست قلبی درگذشت.

او از سال 1353 وارد کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شد. در سال 1355 به عنوان هنرجوی هنر در دانشسرای هنر قبول شد که در نهایت در سال 1358 فارغ التحصیل شد. همزمان در گروه تائتر دانشجویان در دانشکده هنرهای زیبا هم فعالیت داشت.

فاطمه معتمدآریا در سال 1360 با حامد احمد ازدواج کرد و حاصل ازدواج آنها یک پسر به نام نریمان است. پسرش فیلمساز است.

 

 

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 نظر

  1. والا همون خارجی ها هم وقتی میرند قبرستان،سر خودشون رو میپوشونن

  2. درود بر بانو معتمد آریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *