فیلم / کشف حجاب نیوشا مدبر (بازیگر سریال کیمیا و آمین) +جزئیات

فیلم / کشف حجاب نیوشا مدبر (بازیگر سریال کیمیا و آمین) در شبکه من و تو

کشف حجاب نیوشا مدبر بازیگر سریال کیمیا و آمین برای پیوستن به شبکه من و تو او مدتیست به ترکیه مهاجرت کرده است برخی کاربران نیز مدعی هستند که او قرار  میخواهد به شبکه من و تو بپیوندد و برای همین منظور در ویدیویی که از خود به اشتراک گذاشته به بهانه مخالفت با حجاب اجباری کشف حجاب کرده است.

ماجرای کشف حجاب نیوشا مدبر بازیگر سریال کیمیا و آمین

خانم مدبر بازیگری که در سریال آمین و کیمیا بازی کرده است و با این دو سریال به شهرت دست یافت حالا با ویدیوی کشف حجاب برای همیشه از دنیای بازیگری در سینما و تلویزیون ایران کنار گذاشته خواهد شد.

در چند سال اخیر برخی از بازیگر خانم که پیشنهادات چندانی در سینما نداشتند از ایران مهاجرت کردند و به کشف حجاب پرداختند بازیگرانی همچون ریحانه پارسا و پرستو صالحی و حالا نیوشا مدبر به لیست این بازیگران پیوسته است.

البته برخیها گفته میشود که این بازیگر میخواهد به جمع شبکه معاند من و تو بپیوندد که البته فعلا که اینگونه به نظر نمیرسد و باید منتظر آینده بود.

به هر حال خانم مدبر بازیگر چندان معروفی نبوده و فیلم ها و سریالهای او به تعداد انگشتان دست هم نمیرسد.

نیوشا مدبر متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در مشهد است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک است، تنها یک برادر دارد و قبل از اینکه بازیگر شود در یک شرکت تبلیغاتی کار گرافیکی انجام می داد

نیوشا مدبر نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1394 در سریال کیمیا به کارگردانی جواد افشار بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم دختر، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای نیوشا مدبر محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون مهراوه شریفی‌نیا، مهدی پاکدل، پوریا پورسرخ و حسن پورشیرازی را تجربه کرد.

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.