کلارا چیا مارتی کیست پیج اینستاگرام و بیوگرافی و شغل

کلارا چیا مارتی کیست پیج اینستاگرام و بیوگرافی و شغل و ماجرای آشنایی و رابطه با جرارد پیکه و جدایی شکیرا را در این صفحه ببینید.

کلارا چیا مارتی کیست پیج اینستاگرام و بیوگرافی و شغل

کلارا چیا مارتی کیست

کلارا چیا مارتی یک بلاگر و و مدل اینستاگرامی است که از طرفدران پر و پا قرص بارسلونا و پیکه بود و با پیام های پیاپی به پیکه باعث شد که با هم دوست شوند.

جرارد پیکه از چند هفته پیش دیگر رابطه جدید خود را آشکار کرد او با کلارا چیا مارتی رابطه اش را رسانه ای کرد و مشخص شد عامل جدایی پیکه و شکیرا این دختر بوده است.

آفت زندگی پیکه و شکیرا

پس از دیدن آنها در یک مهمانی چند روز پیش شایعات جدیدی  منتشر شد که بازیکن فوتبال بارسلونا دوباره پدر خواهد شد.

چون دوست دخترش باردار است.

کلارا چیا مارتی کیست پیج اینستاگرام و بیوگرافی و شغل

با وجود اینکه هیچ چیزی تایید نشده است، اما چندین رسانه بین المللی در مورد بارداری احتمالی کلارا چیا مارتی، که این بازیکن فوتبال چند ماه است با او رابطه دارد، صحبت می کنند، اگرچه آنها چند هفته پیش در ملاعام دیده شده اند.

پیکه پس از جدایی از خواننده کلمبیایی شکیرا، دیگر کلارا را پنهان نمی کند. آنها در مراسم های مختلف از جمله کنسرتی که خانواده بازیکن بارسلونا نیز در آن حضور داشتند حضور داشته اند و همچنین در حال بوسیدن در ملاء عام تصاویرشان شکار شدند.

همچنین ببینید:

هواداران بارسلونا جرارد پیکه را هو کردند
ماجرای خیانت جرارد پیکه به شکیرا
شوخی کاربران با لایی وحید امیری

یکی از آخرین رویدادهایی که آنها در آن شرکت کردند، عروسی یکی از بهترین دوستان پیکه در کاستا براوا، اسپانیا بود. این بازیکن با همراهی کلارا آمد و به دلیل تصاویر منتشر شده توسط مجله هولا، شایعه بارداری احتمالی او که یک لباس راه راه نارنجی آغاز شد.

در برنامه “El gordo y la flaca” صحبت های رائول دی مولینا در مورد لباس این زن جوان قابل تامل بود او گفت که این زن ممکن است منتظر فرزند پیکه باشد.

آنها همچنین در برنامه «Chisme no like» درباره این موضوع صحبت کردند تا به گمانه زنی ها درباره دوست دختر جدید پیکه ادامه دهند و گفتند: کلاریتا به نظر می رسد شکم دارد، ممکن است بچه ای در راه باشد

شکیرا در حین کار در جام جهانی 2010 در آفریقای جنوبی با پیکه آشنا شد رابطه شان دو پسر به نامها ساشا و میلان شد این در حالیست که انها ازدواج نکردند.

پیج اینستاگرام clarachiamartioficial

 

 

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.