کلیپ خانم بیکاز جدید با دابسمش و کلیپ اصلی (کامل)

کلیپ خانم بیکاز جدید با دابسمش و کلیپ اصلی (کامل)

کلیپ خانم بیکاز جدید با دابسمش و کلیپ اصلیخانم بیکاز که در شبکه های اجتماعی حسابی سوژه کاربران قرار گرفته است.

کلیپ خانم بیکاز جدید با دابسمش و کلیپ اصلی (کامل)

سال گذشته بعد از بازی تیم ملی ایران در مقابل ولز در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ مصاحبه یکی از هواداران فوتبال که از سوی دولت به این مسابقات فرستاده شده بود حواشی زیادی را به وجود آورد.

کلیپ خانم بیکاز جدید با دابسمش

یکی از خبرنگاران از یک خانم که بعدها به خانم بیکاز شهرت یافت مصحبه‌ای کرد که به دلیل فارسی صحبت کردن با خبرنگار خارجی و استفاده از برخی از کلمات انگلیسی در بین جملاتش سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.

با توجه به اتفاقاتی که در کشورمان رخ داده بود و حواشی که پیرامون تیم ملی ایران وجود داشت شرایط برای هواداران بسیار عجیب به نظر می‌رسید.

ماجرای مصاحبه خانم بیکاز

برخیها تیم ملی ایران را حمایت و برخی دیگر با تیم ملی ایران قهر کرده بودند بعد از مسابقه تیم ملی ایران و ولز یکی از خبرنگاران خارجی با تماشاگر ایرانی که از حامیان دولت بود مصاحبه‌ای انجام داد که او سعی می‌کرد شرایط را عادی نشان بدهد بعد از انتشار این ویدیو در فضای مجازی دابسمش‌های زیادی از سوی کاربران ساخته شد.

این خانم در مصاحبه خود سعی می کند به زبان انگلیسی صحبت کند اما فقط چند کلمه بیشتر قادر به انگلیسی صحبت کردن نیست و در ادامه مصاحبه به زبان فارسی و به صورت شمرده صحبت می کند.

دلیل نامگذاری او این است که فقط از کلمه انگلیسی بیکاز استفاده کرد به طور کلی کاری به متن و محتوای حرفه‌ای او نداریم او در این مصاحبه فقط یک کلمه انگلیسی می گوید و ادامه حرف هایش را به زبان فارسی خودمان صحبت میکند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *