کی فکرشو میکرد تتلو به این خاری و ذلت بیافتد؟ دنیا دار مکافات است

کی فکرشو میکرد تتلو به این خواری و ذلت بیافتد؟ دنیا دار مکافات است

کی فکرشو میکرد تتلو به این خواری و ذلت بیافتد؟ بله دنیا دار مکافات است آقای تتلو…

مونا احمدوند – مجله خبری شبونه: امیر تتلو خواننده سرشناس زیرزمینی که بیشتر با حاشیه هایش به شهرت رسیده است بعد از بارها بازداشت و آزاد شدن بار دیگر دستگیر و به زندان اوین منتقل شد اما این بار این تو بمیری‌ها با بقیه فرق دارد و سرنوشت نامعلومی در انتظار امیر تتلو خواهد بود.

کی فکرشو میکرد تتلو به این خاری و ذلت بیافتد؟ دنیا دار مکافات است

تصمیم تتلو برای انتخاب زندان ترکیه و ایران

تتلو که به دلیل بدهی‌های بسیار زیادی که در ترکیه به بار آورده بود و قراردادهای مالی زیادی را امضا کرد اما به دلیل ممنوعیت برگزاری کنسرت نتوانست به تعهدات خود عمل کند و تصمیم گرفت بین زندان ترکیه و ایران کشور خود را انتخاب کند.

بسیاری از کاربران فضای مجازی معتقد هستند تتلو این بار در تصمیم گیری اشتباه کرد چرا که ممکن بود در زندان ترکیه به دلیل بدهی فقط در حبس بماند اما اینجا به علت اقدامات غیر اخلاقی که انجام داده است به احتمال زیاد حکم اعدام نیز خواهد گرفت.

به نظر می‌رسد دوستان تتلو در ایران وعده‌های پوچ به او دادند که او تصمیم گرفت ایران را انتخاب کند و با اینکه می‌دانست به محض ورود به کشور دستگیر خواهد شد اما راهی ایران شد.

کی فکرشو میکرد تتلو به این خاری و ذلت بیافتد؟ دنیا دار مکافات است

تتلو قبل و بعد از مهاجرت

جدا از فعالیت موسیقیایی امیر تتلو که به دو بخش قبل از مهاجرت و بعد از مهاجرت تقسیم می‌شود باید گفت که از نظر اخلاقی امیر تتلو کنونی با امیر تتلو که قبلاً در ایران زندگی می‌کرد فرسنگ‌ها فاصله گرفته است.

امیر تتلو در ابتدای شروع موسیقی در کشور سعی می‌کرد که توجه همه را به خود جلب کند و برای این هدف هر کاری انجام می‌داد از آهنگ‌های سیاسی و حمایتی برای میرحسین موسوی گرفته تا آهنگ‌هایی که برای امام حسین و امام رضا خواند و از مهمترین آنها موزیک ویدیویی که برای انرژی هسته‌ای در ناو ارتش تولید کرد اوج تلاش تتلو برای گرفتن مجوز و برگزاری کنسرت در ایران بود که در نهایت میسر نشد.

همچنین ببینید:

تتلو در نهایت تصمیم گرفت که به اروپا مهاجرت کند بعد از برگزاری چندین کنسرت در گرجستان و ترکیه به علت رفتارهای غیر اخلاقی علیه دختران نوجوان و کودک از سوی اتحادیه اروپا ممنوع الورود شد و ناچار شد که در ترکیه بماند.

تتلو در ترکیه اقدامات عجیب و غریبی انجام می‌داد از فحاشی و آزار و اذیت دختران تا توهین و اهانت به مقدسات باعث شده بود که این خواننده در بین مردم بسیار منزوی شود و حالا دست تقدیر او را به ایران کشانده تا پاسخگوی همه رفتارهای غیر اخلاقی اش باشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *