فیلم گریه های یوسف تیموری در تشییع رضا داوودنژاد

گریه های یوسف تیموری در تشییع و خاکسپاری رضا داوودنژاد توجه کاربران فضای را به خود جلب کرده است این هنرمند که با رضا داوودنژاد همکاری و رفاقت دیرینه ای داشت حالا در مراسم خاکسپاری این بازیگر به شدت ناراحت بود.

یوسف تیموری در چند فیلم و سریال با رضا داوودنژاد همبازی بود و با هم رابطه بسیار صمیمانه ای داشتند تیموری که بسیار احساساتی است در مراسم خاکسپاری رضا داوودنژاد مدام گریه میکرد و اشک میریخت و سوژه عکاسان و خبرنگاران قرار گرفت.

فیلم گریه های غزل بدیعی در مراسم تشییع همسرش رضا داوودنژاد

در این مراسم چهره های زیادی حضور داشتند که به شدت از مرگ داوودنژاد اندوهگین بودند. رضا داودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون ایران که ۱۳ فروردین ماه به دلیل عوارض عفونت خونی از دنیا رفت و قرار است، شنبه ۱۸ فروردین ماه مراسم خاکسپاری اش برگزار شود، طبق پیگیری خبرنگار ایسنا از خانه سینما، قرار است کنار مادر بزرگ‌اش احترام سادات حبیبیان در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شود.

پیکر رضا داودنژاد شنبه ۱۸ فروردین ماه راس ساعت ۹ صبح از خانه سینما شماره ۲ واقع در وصال نرسیده به خیابان طالقانی انجام می‌شود و سپس پیکر این بازیگر به قطعه هنرمندان بهشت زهرا منتقل می‌شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *