یارانه معیشتی رمضان ۱۴۰۲ به چه کسانی تعلق میگیرد؟

یارانه معیشتی رمضان ۱۴۰۲ به چه کسانی تعلق میگیرد؟

یارانه معیشتی رمضان ۱۴۰۲ به چه کسانی تعلق میگیرد؟

دولت برای اقشار کم درامد برای ماه مبارک رمضان 1402 یارانه کمک معیشتی در نظر گرفته است و حالا برخی از خانوار میخواهند بدانند که آیا آنها نیز مشمول این یارانه خواهند بود یا خیر.

انتظار می رود برای رمضان امسال 1402 ، طبق مصوبه هیئت دولت مقرر شد یارانه کمک معیشتی ماه رمضان برای ۶۰ میلیون نفر تا پایان هفته واریز شود.

با اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها این رقم که مطابق یارانه معیشتی است، ساعت ۲۴ امشب (5 اردیبهشت) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

لازم به ذکر است ماه رمضان سال گذشته، به دستور رئیس جمهور، یارانه معیشت رمضان به بیش از ۱۱ میلیون خانوار…

این در حالی است که برخلاف برخی اخبار منتشر شده درباره پرداخت یارانه یک میلیونی در اسفند، هنوز در این باره به صورت رسمی خبری اعلام نشده است.اما سئوال مهم این است که اگر دولت بخواهد مانند سال گذشته یارانه معیشت رمضان توزیع کند، چه کسانی مشمول این یارانه کمک معیشتی هستند؟

باتوجه به آخرین «دهک‌بندی»، خانوار‌ها می‌توانند در صورت لزوم، اعتراض و درخواست بررسی مجدد اطلاعاتشان را ثبت کنند. البته سامانه حمایت طی چند روز گذشته با اختلال مواجه بود، اما هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته و سرپرستان خانوار می‌توانند با مراجعه به سایت حمایت به آدرس https://hemayat.mcls.gov.ir در صورت لزوم، اعتراض و درخواست بررسی…

دولت سیزدهم و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی چندی پیش برای تشویق یارانه بگیران دهک یک تا هفت درآمدی از اجرای طرح «فجرانه» در قالب کالابرگ الکترونیکی و افزایش اعتبار یارانه افراد تا سقف ۲۲۰ هزار تومان خبر دادند تا مبلغ یارانه به سفره مردم وارد شود تا قدرت خریدشان افزایش یابد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *