یارانه من قطع شده چکار کنم تلفن اعتراض به قطع یارانه +پیگیری یارانه قطع شده

یارانه من قطع شده چکار کنم

بعد اعلام افزایش یمت بنزین مسئولان برنامه ای را برای یارانه جدید پایه ریزی کردند که بر این اساس خانواده ها توانستند یارانه‌ای بین ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان دریافت کنند اما کسانی که یارانه ای دریافت نمیکنند یا یارانه آنها قطع شده باید چه کار کنند؟

سایت سامانه ثبت اعتراض یارانه معیشتی در سال 1401 + آموزش ثبت اعتراض

یارانه سالهاست برای خانوار های ایرانی واری میشود که همیشه با حواشی زیادی رو به شده است در چند سال اخیر با تورم اقتصادی یارانه های 45 هزار تومانی بسیار ناچیز شد و دولت رئیسی هم با حذف ارز 4200 تومانی قیمت ها را افزایش داد و یارانه ها را نیز به 300 و 400 هزار تومان افزایش داد.

خانواده ها و یا افرادی که به هر دلیل یارانه‌شان قطع شده است، باید به سامانه وزارت رفاه بروند و در آنجا اعلام کنند.

فعلا قطع یارانه‌ها به دلایل مختلفی باعث اعتراض از سوی کاربران مواجه شده استو مشکلات مردم افزایش داده است.

در این‌باره وزارت رفاه اعلام کرده است: سامانه اعتراض به قطع یارانه نقدی همیششگی میباشد و افرادی که یارانه آنها قطع شده، قادر خواهند بود به سایت وزارت رفاه مراجعه کند این سایت refahi.ir

تلفن اعتراض به قطع یارانه

شماره تلفن ۰۲۱۶۳۶۹ و شماره گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: درباره قطع یارانه افراد غیرنیازمند به اطلاع می‌رساند به دلیل این‌که برخی از شهروندان موفق به ارسال درخواست بررسی علت قطع یارانه در سایت یارانه ١٠ نشده‌اند، به منظور ایجاد فرصت برای این دسته از هموطنان اعلام می‌گردد هموطنانی که یارانه آنها قطع شده است تا مدت ٢ماه پس از قطع یارانه می‌توانند به سایت یارانه ١٠ مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

✅همچنین ببینید سایت سامانه ثبت اعتراض یارانه معیشتی در سال 1401

برخی از کاربران نوشته اند

آقای رئیسی در گفتگوی خبری افزودند یارانه به دهک نخست تا نهم خواهیم داد با رقم ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان، جالب این است که درسایت وزارت کار و تعاون هم می روید اطلاع ها و معیار محاسبه برای چند سال اخیر می‌باشد.
سوال من و مشابه من این می باشد که من کارمند می باشم با حقوق ۶ میلیون جزء دهک چندم می باشم که به من یارانه تعلق نگرفته است؟

سلام. وضعیت سایت استعلام و پیگیری معیشتی درست نمی باشد.
من دانشجو می باشم. برای من پرداخت نمی‌کنند به استناد ماشینی که سالها پیش در مرکز اسقاط رفته و نمی‌دانم چطور اطلاعات آن در سامانه می باشد، اما آدم می شناسم میلیونر برای وی پرداخت می‌شود.

از زمان دولت آقای روحانی یارانه ندارم زمان ثبت سیستم نشدم وگرنه جزء قشر فقیر و کارگر می باشیم.
ای کاش می‌توانستید کاری برای ما انجام بدهید.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.