یاسین یاکوزا کیست و اهل کجاست بیوگرافی و فیلم زورگیری +دستگیری

یاسین یاکوزا کیست و اهل کجاست بیوگرافی و فیلم زورگیری +دستگیری

یاسین یاکوزا کیست

یاسین یاکوزا یکی از اراذل و اوباش در دامغان بوده که برای مردم مشکلات زیادی را به وجود آورده بود او به همراه همدستانش اقدام به زورگیری و تعرض و تجاوز و سرقت از مردم می‌کرد.

بیوگرافی

یاسین یاکوزا که از تبعه افغان بود به همراه دوستان و همدستانش در مناطق خلوت کمین کرده و سپس پسران و دختران جوان را رباییده و بعد از انتقال به خارج از شهر وسایل آنها را مورد تعرض جنسی قرار داده و با فیلمبرداری از این عملشان این افراد را تهدید می‌کردند که اگر به پلیس مراجعه کنند ویدیو را در فضای مجازی به اشتراک می‌گذاشتند و سپس از آنها اقدام به اخاذی می‌کردند.

یاسین یاکوزا کیست و اهل کجاست بیوگرافی و فیلم زورگیری +دستگیری

یاسین یاکوزا اهل کجاست

این اوباش اهل افغانستان است که 9 سال در دامغان زندگی میکند و بعد از اشنا با برخی از اراذل و اوباش دامغانی او هم تمایل به این کار پیدا میکند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی هانی کرده + هانی کرده کیست و اینستاگرام و جنجال ها

بعد از اینکه چندین شکایت از این افراد صورت گرفت در نهایت یک تیم حرفه‌ای از پلیس آگاهی شهرستان دامغان برای دستگیری آنها اقدام کردند که در یک حمله غافلگیرانه یاسین یاکوزا به همراه همدستانش دستگیر شدند.

فیلم زورگیری

یاسین یاکوزا چندین سال سابقه شرارت در افغانستان و همچنین شهرستان دامغان داشت و بعد از اینکه پلیس به سراغ او می‌رفت به افغانستان متواری می‌شد.

این شخص همچنین با درگیری در خیابان‌ها اقدام به رب و وحشت در بین مردم می‌کرد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *