عکس و فیلم مائده هژبری

عکس و فیلم مائده هژبری + فیلم اعترافات و زندگینامه

مائده هژبری,عکس و فیلم مائده هژبری و  فیلم اعترافات و زندگینامه مائده هژبری را در مجله شبونه بخوانید.

مائده هژبری و عکس و فیلم مائده هژبری

چند روز پیش دختری 18 ساله به نام مائده هژبری که در اینستاگرام instagram به رقاصی مشغول بوده و عکس و فیلمش را هنگام رقص dans منتشر می کرد توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

مائده هژبری,عکس و فیلم مائده هژبری
البته دو ماه پیس پلیس هشدار داده بود که در حال شناسایی پیج های مبتذل هستیم.
حال خبر بازداشت دختری که به رقاص اینستاگرام مشهور بود در حال انتشار است و واکنش های تند و انتقادی را پی داشته و از چهره های سیاسی گرفته تا مردم و کاربران عادی و هنرمندان و ورزشکاران داشته است.
مائده در اعترافات خود گفته من هدف و قصد خاصی نداشتم و نمیخواستم ترویج بدی بکنم.

 

مائده هژبری,عکس و فیلم مائده هژبری

بیوگرافی مائده هژبری

بیشترین واکنش مردم به انتشار فیلم هژبری از صدا و سیما است که باعث واکنش های تند شده است ، بویژه گریه های دختر 18 ساله که مورد انتقاد قرار گرفته است.

مائده هژبری,عکس و فیلم مائده هژبری

واکنش چهره ها به دستگیری مائده هژبری

امیر مهدی ژوله و پرستو صالحی و رشیدپور مجری معروف و ابطحی چهره سیاسی به این کار انتقاد کردند.

بعضی از کاربران نیز این کار با مفاسد جامعه و اختلاس گران مقایسه کرده و گفته اند : چرا اختلاس گرا و اخلاگران جامعه و فاسدان اقتصادی برخورد نمی شود ؟
خیلی از کابران نیز گفته اند : قبل از دستگیری مائده شاید نصف مردم او را نمی شناختند ، اما الان بسیار مشهورتر از قبلرشده و همه دنبال فیلم و رقص هایش هستند.

مائده هژبری,عکس و فیلم مائده هژبری

عکس و فیلم مائده هژبری

محسن بیات زنجانی هم در این باره نوشته است: «واقعا خروجی پخش کردن اینگونه اعترافات چیست؟ کدام مخاطبی اقناع می‌شود؟ برای چه کسی درس عبرت است اصلا؟ من واقعا مبهوت مانده‌ام از اینکه #صداوسیما واقعا نمی‌فهمد یا تعمدا دنبال تحریک عواطف بخش‌های زیادی از جامعه است!

دانلود فیلم

آذرمنصوری قائم مقام دبیر کل حزب اتحاد ملتنیز با انتقاد گفته: مدیران و سیاست گذاران رسانه ملی اگر قائل به پاسخگویی هستند به این سوال پاسخ دهند برنامه هایی مانند اعتراف گیری از دختری که اتهامش نمایش رقص خود در اینستاگرام است، با تکیه بر کدامیک از مبانی اخلاقی و انسانی و دینی ما تولید و از فراگیرترین رسانه رسمی کشور پخش می شود؟فاین تذهبون؟ / امتداد

مصطفی تاجزاده، فعال سیاسی اصلاح طلب نیز گفته هم پخش اعترافات چند دختر را به دلیل رقصیدن در اینستاگرام، از صدا و سیما محکوم کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. باید برخورد میشد زودتر. اینها که هنجار جامعه ایرانی و اسلامی مارو ز یر پا میزارند. مثل همون مفسد اقتصادی. مجرم هستند. حیا را له کمردند! یکی در اقتصاد عاده ای در فرهنگ.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *