استوری احسان کرمی که بی عرضگی اش را گردن مملکت انداخت

استوری احسان کرمی که بی عرضگی اش را گردن مملکت انداخت

احسان کریمی مجری سابق صداوسیما که به خارج از کشور مهاجرت کرده است و به شبکه من و تو و کانالهای ضدانقلاب پیوسته است در استوری به مهارجت رفقایش واکنش نشان داد و آن را به وضعیت کشور مرتبط کرده است.

احسان کرمی مدتیست از ایران مهاجرت کرده وبه عنوان یک عنصر ضدانقلاب شناخته میشود و در تجمع های ضدانقلاب های خارج از کشور دیده شده است.

استوری احسان کرمی

استوری احسان کرمی که بی عرضگی اش را گردن مملکت انداخت

او در تاریخ 18 بهمن سال 1397، به دلایلی نامعلوم ممنوع التصویر شد! این برای بار پنجم یا ششم است که تکرار می شود

احسان کرمی به عنوان نویسنده، گوینده و بازیگر آیتم‌ها در رادیو فعالیت داشته‌است. از جمله شبکه‌های رادیویی که وی با آن‌ها همکاری داشته‌است می‌توان به رادیو ایران، صدای آشنا، رادیو تهران و رادیو پیام اشاره کرد.

احسان کرمی هم به جمع معترضان به رویکرد فعلی صدا و سیما در قبال هنرمندان پیوست. او در این باره نوشت: «رویکرد فعلی سازمان صدا و سیما نسبت به فرهنگ، هنر و هنرمندان که تقریبا هیچ انطباقی با آموزه‌های فرهنگی و اخلاقی ملی و مذهبی ایرانی ندارد، سبب شد تا تغییر این وضع انصراف خود را از همکاری با آن سازمان اعلام کنم.

استوری احسان کرمی که بی عرضگی اش را گردن مملکت انداخت

احسان کرمی که تاکنون چند قطعه موسیقی را منتشر کرده‌است، در تابستان ۹۵ کنسرتی را با همراهی گروه موسیقی نوشه برگزار کرد. این کنسرت گروه موسیقی نوشه به سرپرستی نیوشا بریمانی و رهبری امیر شهابی، در اسفند سال ۱۳۹۷ هجری‌شمسی بار دیگر در سالن میلاد محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، با خوانندگی احسان کرمی برای ترانه‌های به زبان فارسی و خوانندگی پرهام علیزاده برای قطعات به زبان انگلیسی تکرار شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *