فیلم کامل طلاق یکتا ناصر از منوچهر هادی: خسته شده بودم

اعتراف یکتا ناصر به طلاق از منوچهر هادی: خسته شده بودم از مخفی کاری میخواستم همه بدانند که طلاق گرفتم.

یکتا ناصر بازیگر سرشناس کشورمان در یک برنامه اینترنتی حضور پیدا کرد و اعتراف کرد که از منوچهر هادی به مدت یک سال و نیم است که طلاق گرفته است این اولین بار است که یکتا ناصر به طلاق خود از منوچهر هادی واکنش نشان می‌دهد.

شاید یکی از مهمترین دلایلی که احسان ظلی‌پور تهیه کننده نیسان آبی تصمیم گرفت فصل دوم این سریال را برای کارگردانی بر عهده مسعود اطیابی بگذارد طلاق منوچهر هادی از یکتا ناصر بوده است.

همچنین ببینید:

احسان ظلی پور تصمیم گرفت که برای چشم در چشم نشدن یکتا ناصر با همسر سابقش کارگردانی فصل دوم نیسان آبی را بر عهده مسعود اطیابی بگذارد .

فیلم کامل اعتراف یکتا ناصر به طلاق از منوچهر هادی: خسته شده بودم

خانم ناصر درباره علت طلاقش از منوچهر هادی می‌گوید که ما دیگر خسته شده بودیم و نمی‌توانستیم با هم کنار بیاییم و در یک سال و نیمی که از هم طلاق گرفتیم دوست نداشتم جایی اعلام کنم که ما طلاق گرفتیم و وارد حاشیه بشویم اما خسته شده بودم چرا که بسیاری از کارگردان‌ها به علت اینکه من همسر منوچهر هادی بودم به من پیشنهاد بازیگری نمی‌دادند و خیلی از نقش‌ها را به من نمی‌دادند لازم به ذکر ناصر و منوچهر هادی صاحب یک فرزند دختر می‌باشند.

واکنش ها

کاربری نوشته بعضی وقتا بهترین آدمها وقتی کنار هم قرار میگیرند نمیتوانند حتما زندگی خوبی داشته باشند و این بمعنای بد شدن نیست…… بعضی وقتها نمیشه… حریم خصوصی اشخاص رو براش ارزش قائل باشیم و این بهترین کاره… مطمئنم آقای هادی و خانم ناصر واسه اینکه به اینجا نرسند خیلی تلاش کردند…ولی چه میشه کرد بعضی وقتها نمیشه که نمیشه که نمیشه… امیدوارم در وضعیت فعلی اشون هم زندگی هنری خوبی داشته باشند….

کاربری درباره طلاق یکتا ناصر نوشته: بنیاد وبنیان خانوادها رااز هم پاشوندید بااین سیاستهای غلطتون ،درقبلا بین بازیکران از هر 100نفر یکی منجر به طلاق میشد ولی الان ازهر 100ازدواج دربازیگران 99تابه طلاق میرسه!

…..

فقط یک حرفش در مورد بازیگرها خیلی درست بود اونم این بود که گفت ما فقط یک ظاهر فرهیخته ای داریم و باطن خیلی خاله زنکی داریم … و از پیشرفت هم خیلی ناراحت می شیم. احسنت گل گفتی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

یک نظر

  1. آن جونbahar

    اصلا ابدا به هم نمی امدند یکتا ناصر مهرش حلال ازاد شد منوچهر هادی زشته با اون دهن گشاد دندان ها وای خواهراش ننه اش معلوم نیست چه غلطی کردی طلاق اونا را گرفتید الان ه شما ماندی برادرت که بدبخت شد ور دلت بیچاره سوفیا دخترش متولد نمی شد یکتا ناصر با جراحی زیبایی توهم برداشته بو شبیه سوفیا لورن است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *