بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و همسر اول و دوم و طلاق +عکس قبل از عمل

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و همسر اول و دوم و طلاق +عکس قبل از عمل

بیوگرافی الناز حبیبی و همسرش کیست

الناز حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 21 مرداد سال 1367 در شهر همدان است و فارغ التحصیل رشته تدوین است. الناز حبیبی به دلیل اینکه فرزند آخر خانواده بوده‌است و مادرش توجه خاصی به او داشته‌است بعد از اینکه مادر را از دست می‌دهد به شدت ضربه می‌بیند. این ضربه روحی آنقدر برای الناز حبیبی سنگین بوده‌است که به مدت ۴ سال خانه نشین شده‌است. الناز حبیبی در سن 24 سالگی در سال 91 با شخصی به نام مهدی صاحب زمانی ازدواج کرد. همسرش به دلیل کار در خارج از کشور اقامت داشت و الناز حبیبی هم نمی توانست به دلیل شغل بازیگری در خارج از کشور زندگی کند.

  • نام اصلی: الناز حبیبی
  • تاریخ تولد: ۲۱ مرداد ۱۳۶۷
  • محل تولد: تهران، ایران
  • حرفه: بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون
  • سال‌های فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون
  • همسر سابق: مهدی صاحب الزمانی
  • مدرک تحصیلی: فوق دیپلم تدوین
  • کارشناسی: کارگردانی
  • پیج اینستاگرام: elnazhabibi67

زندگی شخصی از کودکی تا بازیگری

الناز حبیبی بازیگر ایرانی در21 مرداد ماه 1368 در همدان به دنیا آمده است.
در رشته تدوین و کارگردانی سینما تحصیل کرده است.

شروع فعالیت بازیگری

از زمان کودکی به بازیگری علاقه داشته و در کودکی و زمان دانش آموزی کار تئاتر انجام می‌داده است. وی از کودکی و در یازده سالگی در سال ۱۳۷۸ با کانون پرورش فکری کودکان همکاری داشته است و در دفترچه خاطرات بازی کرده است.

بیوگرافی و عکس الناز حبیبی بازیگر و عکس کودکی اش و مادرش +عکس قبل از عمل و کودکی و مادرشعکس کودکی الناز حبیبی و در کنارش مادرش

اولین بازی وی در سریال سر به راه بود که با سعید سلطانی همکاری کرده است. آقار زیادی در بازیگری دارد و به طور جدی در حرفه سینما فعالیت دارد.

همچنین ببینید : بیوگرافی آوا جوهرچی

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و عکس جنجالی و بدون حجاب

ازدواج و عکس همسر الناز حبیبی

خبری مبنی بر ازدواج حبیبی منتشر شد که وی در سال 91 با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرده و عکسی از وی و همسرش منتشر شد.

اما با انتشار خبر ازدواجش وی همه عکس های مشترکش را در اینستاگرامش حذف کرد و تاکنون خبر ازدواج و طلاقش را تایید و تکذیب نکرده است.

او در باره ازدواجش گفت آن چیزی که باعث شد من و مهدی در وهله اول به هم علاقمند بشویم و بخواهیم باقی زندگی مان را کنار هم بگذرانیم، خصوصیات مشترک بسیاری بود که بین ما وجود داشت، ما از نظر اخلاقی به شدت به هم شبیه هستیم و این شباهت به ما کمک می کند تا لحظاتی آرام را کنار هم سپری کنیم، از طرفی ما سعی کردیم نسبت به یکدیگر با گذشت و منعطف باشیم، این موضوع به ما کمک کرد تا از کنار هم بودن بیشتر لذت ببریم.

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و همسر اولش مهدی صاحب زمانی +عکس قبل از عملعکس الناز حبیبی و همسر سابق مهدی صاحب زمانی

همسرش در خارج از کشور زندگی می کرد و از هم دور بودند.

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و همسر اولش مهدی صاحب زمانی +عکس قبل از عمل

زندگی مجردی و مهاجرت خانواده اش به سوئد

تقریبا تمام خانواده الناز حبیبی در خارج و در کشور سوئد زندگی می‌کنند. اما وی به دلیل حرفه و شغل و عشق به وطن در ایران مانده است.

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و عکس جنجالی و بدون حجاب

برادران و خواهران الناز حبیبی

یکی از برادرانش نامش محمد و یک خواهرش به نام آی سودا و شش خواهر و برادر هستند.
مادرش چند سالی است که فوت کرده است.

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و همسر اولش مهدی صاحب زمانی +عکس قبل از عمل

فیلمهای سینمایی و سریال های الناز حبیبی

ماه گرفتگی (١٣٩۵)
زاپاس (۱۳۹۴)
ناخواسته (۱۳۹۲)
پیتزا مخلوط (۱۳۸۹)
فصل باران‌های موسمی (۱۳۸۸)
۱۳۸۶ روزگار قریب
۱۳۸۹ فاصله‌ها صبا
۱۳۹۰ پنج کیلومتر تا بهشت
۱۳۹۰ سی امین روز
۱۳۹۰ تا ثریا الناز، دختر کوچک خانواده
۱۳۹۰ لبه آتش
۱۳۹۱ فراموشی صدف
۱۳۹۱ به خاطر مونا
۱۳۹۲ دودکش عالیه
۱۳۹۳ دردسرهای عظیم یک و دو
۱۳۹۳ سر به راه
1395 سریال پرستاران

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و عکس جنجالی و بدون حجاب

عکس الناز حبیبی

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و همسر اولش مهدی صاحب زمانی +عکس قبل از عمل

مصاحبه با الناز حبیبی

الناز حبیبی: اواخر ۹۳ کلاس پنجم ابتدایی بودم که در کانون پرورش فکری برای بازی در فیلم «دفترچه خاطرات» به کارگردانی آقای سلطانی انتخاب شدم. برای بازی در آن فیلم دنبال دختری سروزبان‌دار و بامزه می‌گشتند که مرا انتخاب کردند (می‌خندد). با پدرم تماس گرفتند و پس از رضایت ایشان در ۱۱سالگی وارد دنیای بازیگری شدم. پدرم به‌شدت طرفدار هنر است و از موسیقی تا سینما همه هنرها را دوست دارد، در زمینه بازیگری هم همیشه مشوق و همراهم بود و حتی تا ۱۶سالگی سر کارهایم حاضر می‌شد.

بیوگرافی و عکس الناز حبیبی بازیگر +عکس قبل از عمل و کودکی و مادرش

برگزاری مراسم به شیوه سنتی

الناز حبیبی: با وجود اینکه خانواده من در خارج از کشور زندگی می کنند، اما همچنان به آداب و رسوم ایرانی اهمیت می دهند و حتی می توان گفت تا حد زیادی سنتی هستند، به همین خاطر مراسم خواستگاری ما به همان شیوه مرسوم سنتی برگزار شد و ما در منزل، میزبان خانواده داماد بودیم، خوشبختانه چون من و مهدی حرف هایمان را با هم زده بودیم، استرسی بابت خواستگاری نداشتیم.

بیوگرافی و عکس الناز حبیبی بازیگر +عکس قبل از عمل و کودکی و مادرش

پدرم میزان مهریه را تعیین کرد

راستش را بخواهید وقتی حرف مهریه و رسم و رسوم مربوط به عروسی به میان آمد. من و مهدی تصمیم گرفتیبم خودمان را کنار بکشیم و مسائل را به بزرگترها واگذار کنیم چون می دانستیم آنها به دلیل اشرافشان نسبت به این مسائل، زبان هم را به خوبی می دانند و به قول معروف می دانند چگونه با هم صحبت کنند.

همچنین ببینید

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش بهروز پناهنده و فرزندان

بیوگرافی مهران احمدی و همسرش و دخترش باران

بیوگرافی حسن پورشیرازی بازیگر و همسرش مهناز افضلی 

بیوگرافی ژاله صامتی بازیگر و همسر و دخترانش یاس و نیاز

در هر حال میزان مهریه را پدر من تعیین کرد و من دخالتی در مورد آن نداشتم. البته این صحبت ها بدون کمترین چالش و اختلاف نظری بیان شد چون خانواده های ما به لحاظ سطح به هم نزدیک بودند و ما مشکلی در این خصوص با هم نداشتیم.

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و عکس جنجالی و بدون حجاب

همسرم سال هاست که در خارج از کشور اقامت دارد

الناز حبینی درباره همسرش میگوید: همسرم سال هاست که در خارج از کشور اقامت دارد و چون شرایط کاری من هم به گونه ای است که نمی توانم به واسطه شغلم از ایران بروم به همین خاطر من و ایشان از وقت های بیکاری مان استفاده می کنیم و به همدیگر سر می زنیم هر چند که این دوری و جدایی سخت است اما در شرایط کنونی چاره ای جز تن دادن به آن نداریم.

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و عکس جنجالی و بدون حجاب

الناز حبیبی و مادرش

همیشه وقتى نماز میخوند پیشش میشستم وقتى سجده میرفت تندو تند سرشو میبوسیدم به خدا هم حسودى میکردم که داره باهاش حرف میزنه خدایا تو که میدونستى چقدر بهش وابستم چرا بردیش؟؟؟ من که هنوز به نبودنت عادت نکردم همیشه دوم عید تلخ ترین روز زندگیمه چون نبودنت و نداشتنتو بیشتر به رخم میکشه…

انگارى دردام قده یه کوهن این روز یادم میندازه چقدر دنیا بى رحمه… چقدر اداماش بى وفان دلم برات تنگه … هنوزم هر کسى میگه مامان قلبم تند میزنه ،بغضم میگره… این دنیا بدون تو سخته، بد میگذره ، بد.

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و عکس جنجالی و بدون حجاب

من در حال حاضر دانشجوی تدوین و فیلمسازی هستم. تدوین را برای این انتخاب نکردم که کارگردان شوم یا حتی تدوینگر. به این خاطر در این رشته تحصیل می کنم که تدوین به همه چیز در حوزه تصویر مربوط می گردد. با تدوین یک بازیگر می تواند روی رفتارها و اکت هایش کنترل داشته باشد. نمی گویم که برای بازیگر بودن نیاز به تحصیلات نیست اما خب دربارهٔ خودم باید بگویم که من سال ها تئاتر کار کردم و همین الان که دارم تدوین می خوانم هم با لنزها آشنا می شوم هم فیلمبرداری و هم میزانسن ها.

همچنین ببینید:

بیوگرافی مجید نوروزی بازیگر و همسرش

بیوگرافی بهرنگ علوی بازیگر و همسرش

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر و همسر اول و دوم و طلاق

– از کودکی دوست داشتم بازیگر شوم، حتی یادم می آید که وقتی معلم مان برای موضوع انشا می گفت آرزویتان چیست می نوشتم بازیگری. برای همین همیشه به این فکر بودم که بازیگر شوم و به یکباره سر از این دنیا درنیاوردم.

– به نظر من دختران هم سن من در این عرصه فرصت خوبی برای اینکه خودشان را نشان بدهند ندارند برای همین است که شاید بچه های اواخر دهه شصت در بازیگری تا الان کمتر دیده شدند اما با همین بضاعت هم بازیگران خوبی مثل لیندا کیانی، پریناز ایزدیار، هدی زین العابدین و دیگرانی هم می باشند که بازیشان خوب است و بی انصافی است اگر بگوییم در این سن بازیگر خوبی نداریم.

نمی توان کتمان کرد که بازیگرانی می باشند که بسیار راحت وارد این عرصه شدند و با پارتی بازی و شرکت در این میهمانی و آن میهمانی به چشم آمدند اما من اشکالی در این کار نمی بینم چون شک ندارم که این جور آدم ها ماندگار نمی شوند. کسانی ماندگار می شوند که تلاش کنند و خوب ظاهر شوند. ماندگاری در بازیگری، بسیار سخت است.

– من و محمدحسین لطیفی مدت هاست که همدیگر را می شناسیم ولی من تا به الان افتخار همکاری با ایشان را نداشتم. اتفاقا چند بار دیگر هم قرار بوده که با آقای لطیفی کار کنم اما فرصتش جور نشد. هم برای قلب یخی و هم برای روز سوم قرار بود با هم کار کنیم و نشد اما این بار به دفترشان رفتم و فیلمنامه را خواندم بسیار قوی بودو خدا را شکر جور شد. بالاخره دختران هم سن و سال من بسیار دوست دارند که با آقای لطیفی کار کنند. ایشان یکی از کارگردانان بزرگ تلویزیون می باشند و سریال کت جادویی شان واقعا خوب بود. من فیلم «عینک دودی» ایشان را هم بسیار دوست دارم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *