اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم پریناز +سکانس های سانسور شده فیلم پریناز

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم پریناز + سکانس های سانسور شده فیلم پریناز را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلمی جنجالی که توسط آقای بهرام بهرامیان کارگردانی شده و در سال 1389 تولید شده این فیلم به دلیل داستان و سکانس های جنجالی به مدت 10 سال توقیف شد و عوامل این فیلم تلاش میکردند که بتوانند آن را رفع توقیف کنند.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم پریناز +سکانس های سانسور شده فیلم پریناز

در سال 1399 با سانسور  و حذفیات برخی از سکانس ها در نهایت این فیلم توانست مجوز اکران را به دست اورد.

فیلمی از تجاوز به کاراکتر خورشید با بازی ششبنم قلی خانی در این فیلم حسابی بازار اکران آن را داغ کرده است.

بابک کایدان نویسنده این فیلم میباشد.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم پریناز

بازیگران شناخته شده زیادی در این کار سینمایی حضور دارند که عبارتند از:

خلاصه داستان فیلم پریناز

داستان جنجالی این فیلم درباره دختر جوانی است که بعد از مرگ مادرش کسی جز خاله اش را ندارد و ناچار میشود که به نزد خاله اش برود اما خاله او از پذیرفتن وی امتناع میکند. این دختر که حسابی آواره شده است اصرار میکند که نزد خاله اش بماند و در نهایت این اتفاق رخ میدهد.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم پریناز +سکانس های سانسور شده فیلم پریناز

صحنه تجاوز یک مرد به یک زن. که بعدها کاشف به عمل می‌آید که این مرد، شوهر دوست این زن است. بعد از این سکانس با مرگ خورشید با بازی شبنم قلی‌خانی روبه‌رو می‌شویم که معلوم نیست عمدی است یا غیر عمدی.پریناز به همراه دوست مادرش به خانه فاطمه معتمدآریا («فرخنده» خاله پریناز) برده می شود. در اتاقی تاریک فرخنده را می بینیم که تنهاست و دارد فیلم تماشا می کند و در ادامه متوجه بیماری وسواس غیرعادی و زیاد اومی شویم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *