زمان پخش برنامه پانتولیگ محمدرضا گلزار کی پخش میشود +جزئیات

زمان پخش برنامه پانتولیگ محمدرضا گلزار کی پخش میشود +جزئیات

محمدرضا گلزار بازیگر سینما و مجری تلویزیونی بعد از گذشت چند سال دوری از اجرا در تلویزیون حالا مجدداً با برنامه مسابقه پانتولیگ به رسانه ملی باز می‌گردد.

قرارداد این برنامه به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی (تهیه‌کننده برنامه «ستاره ساز») با شبکه سه بسته شده و قرار است در نود قسمت ساخته بشود. ابتدا صحبت از ساخت این برنامه برای پلتفرم‌ها بود که نهایتا سازندگانش با صدا و سیما به توافق رسیدند.

زمان پخش برنامه پانتولیگ محمدرضا گلزار

به نظر میرسد برنامه برنامه پانتولیگ محمدرضا گلزار بعد از ماه صفر از شبکه سه پخش شود این برنامه محوریت پانتومیم دارد.

زمان پخش برنامه پانتولیگ محمدرضا گلزار کی پخش میشود +جزئیات

محمدرضا گلزار که ارتباط بسیار خوبی با علی فروغی مدیر شبکه سوم سیما دارد حالا تصمیم گرفته مجدداً با برنامه پانتولیگ به تلویزیون بازگردد.

گفته می‌شود که دستمزد محمدرضا گلزار برای اجرای هر برنامه در تلویزیون ۲۰۰ میلیون تا ۵۰۰ میلیون تومان است.

همچنین ببینید:

فیلم کامل ازدواج محمدرضا گلزار لو رفت آقای بازیگر عروسی کرد

بازگشت محمدرضا گلزار به تلویزیون با واکنش شدید محمدرضا شهبازی همراه شد و از تلویزیون کناره‌گیری کرد.

رضا گلزار که چندی پیش با مراسم ازدواج خود با آیسان آقاخانی جنجال زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به وجود آورده بود حالا مجدداً با بازگشت خود به تلویزیون واکنش های زیادی را به همراه داشته است و مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.

محمدرضا گلزار سابقه اجرای برنامه برنده باش را در تلویزیون دارد که بعد از مدتی به دلیل انتقاد آیت الله مکارم شیرازی از نحوه اهدای جایزه این برنامه به شرکت کننده‌ها آن را مصداق قمار عنوان کرد و باعث شد که این برنامه برای همیشه تعطیل شود حالا مجدداً محمدرضا گلزار به تلویزیون بازگشته است.

اعلان حضور رضا گلزار در تلویزیون از زبان خودش

رضا گلزار در گفتگو با یکی از طرفدارانش از بازگشت به تلویزیون به عنوان مجری در یک مسابقه پانتومیم خبر داد. آخرین اجرای محمدرضا گلزار در صدا و سیما به «برنده باش» بر می‌گردد که پس از اعتراض‌ها به قمار بودن این مسابقه و تعطیلی آن، گلزار مسابقه‌ای مشابه آن را با نام «هفت خان» در شبکه خانگی ساخت که موفقیتی به دست نیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *