بهنوش طباطبایی در خیابان همه را شوکه کرد +عکس

بهنوش طباطبایی در خیابان همه را شوکه کرد همراه با عکس و جزئیات حرکت بهنوش طباطبایی بازیگر سرشناس کشورمان که تصویری از خود را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و مورد توجه هوادارانش قرار گرفت .

بهنوش طباطبایی در خیابان همه را شوکه کرد

بهنوش طباطبایی در خیابان همه را شوکه کرد +عکس

بهنوش طباطبایی با انتشار تصویری از پیاده روی خود در حالی که یک اسکیت سوار در مقابل او قرار گرفته بود عکسی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت .

بسیاری از مخاطبان بهنوش طباطبایی با تعجب از او پرسیدند که بعد از این عکس چه اتفاقی افتاده است چرا که احتمال برخورد او با اسکیت سوار بسیار زیاد بود .

خانم بهنوش طباطبایی بازیگر شناخته شده کشورمان می باشد در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰ به دنیا آمده است و در رشته هنرهای زیبا تحصیل کرده است.

همچنین ببینید

فیلم کامل ازدواج بهنوش طباطبایی و میلاد کی مرام +جزئیات
علت جدایی مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی لو رفت
استوری بهنوش طباطبایی همه را نابود کرد

مهم‌ترین افتخارات او نامزد دریافت سیمرغ بلورین برای درخشش در فیلم سینمایی ماجرای نیمروز ۲ بوده است.

بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل بوده که در سال ۱۳۸۹ ازدواج کردند و بعد از گذشت شش سال از هم جدا شدند.

گفته می‌شود که بهنوش طباطبایی اصالتاً کرد سنندج میباشد این شایعه از زمانی ایجاد شد که پدر و مادرش در یک لباس محلی کردی با عکسی به اشتراک گذاشتند همچنین خانم طباطبایی با لباس محلی کردی عکس گرفته است خانم طباطبایی در رشته مهندسی رایانه تحصیل کرده و لیسانس این رشته را دریافت نموده و همچنین دارای دکترای رشته روانشناسی است

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *