عکس نوردخت دختر رامبد جوان در کانادا +به دنیا آمدن دختر رامبد جوان

به دنیا آمدن دختر رامبد جوان در کانادا و زایمان در کانادا به همراه جزئیات کامل را در ادامه مجله شبونه مشاهده نمایید.

رامبد جوان و نگار جواهریان زوج هنرمند دوست داشتنی سینمای ایران همیشه مورد توجه مردم قرار می‌گیرد

عکس نوردخت دختر رامبد جوان در کانادا +به دنیا آمدن دختر رامبد جوان

به دنیا آمدن دختر رامبد جوان در کانادا

به خصوص رامبد جوان که با برنامه خندوانه توانست به شهرت و محبوبیت فراوانی در نظر مردم دست پیدا کند همیشه در بین بهترین و محبوب ترین مجریان و بازیگران کشورمان قرار داشته است و مردم او را بسیار دوست دارند و همیشه زندگی شخصی او را دنبال می‌کنند و فعالیت های هنری اش را می پسندند.

به دنیا آمدن دختر رامبد جوان در کانادا و زایمان نگار جواهریان در کانادا

در اسفند ماه ۱۳۹۷ نگار جواهریان در حالی در دانشگاه شریف در حال سخنرانی بود اعلام کرد که چند وقت دیگر دخترشان به دنیا خواهد آمد و خبر مادر شدن خود را اعلام کرد.

این خبر باعث شد که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های کشورمان داشته باشد و به آن واکنش نشان بدهند به خصوص کاربران شبکه های اجتماعی به صفحه اینستاگرام این دو زوج هنرمند رفت و به آنها پیام تبریک فرستادند

زایمان نگار جواهریان در کانادا

بعد از گذشت ۴ ماه از این اتفاق سفر این دو زوج هنرمند به کانادا حالا جنجال زیادی را در شبکه های اجتماعی به وجود آورده است گفته می‌شود که آنها تصمیم دارند فرزند خود را در کانادا به دنیا بیاورند تا بتوانند برای او اقامت کانادایی بگیرند تا فرزندشان را به عنوان شهروند ایرانی کانادایی قرار بدهند.

عکس نوردخت دختر رامبد جوان و نگار جواهریان

این اتفاق هر چند که در حد شایعه می‌باشد اما بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتقاد بسیار زیاد از آنها اعلام کردن که کسانی همچون او که در رسانه ملی ، ایران را بهترین جای دنیا اعلام می‌کنند نباید فرزند خود را در خارج از کشور به دنیا بیاورند

این در حالی بود که مهناز افشار و سام درخشانی و برخی دیگر از هنرمندان کشورمان فرزندان خود را در خارج از کشور به دنیا آوردند.

متولد شدن بچه رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا

نوردخت نام دختر رامبد جوان

این زوج هنرمند بعد از اینکه به کانادا رفتند تصویری بی حجاب از انها در خیابانای این کشور منتشر شد که جنجال زیادی را به وجود اورد و باعث شد که بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی به انها انتقاد کنند.

حتی بازپخش برنامه خندوانه از شبکه نسیم متوقف شد!

حالا بعد از اینکه دخترشان متولد شده است نام آن را نوردخت قرار داده اند اما هنوز تصویرری از او را به اشتراک نگذاشته اند.

دانلود
اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. عصمت موسوی

    عکسهای نگار جواهریان مربوط به قسمتی از فیلم طلا و مس است و مال الآن در کانادا نیست

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *