بیماری اشکان خطیبی چیست؟ پشیمانی اشکان خطیبی از مهاجرت

بیماری اشکان خطیبی چیست؟ پشیمانی اشکان خطیبی از مهاجرت

بیماری اشکان خطیبی چیست؟

اشکان خطیبی در مصاحبه اش با رادیو فردا میگوید از اینکه مهاجرت کردم پشیمانم اشتباه کردم و فریب برخیها را خوردم زندگی در اروپا سخت است من به بیماری C-PTSD مبتلا شده ام.

بیماری C-PTSD اختلال استرس پس از سانحه‌ی پیچیده گونه‌ای از اختلال استرس پس از سانحه است که بر افرادی تاثیر می‌گذارد که ترومای شدید را در یک دوره‌ی زمانیِ طولانی‌مدت تجربه کرده‌اند. علائم C-PTSD مشابه علائم PTSD است، اما شدیدتر، ناتوان‌کننده‌تر و گسترده. اطلاعات درباره‌ی آثار روانی ترومای طولانی‌مدت همچنان در حال تجمیع و گردآوری است، زیرا متخصصان سلامت روان، به تحقیق در مورد این موضوع که پیش از این نادیده گرفته شده بود، ادامه می‌دهند.

بیماری اشکان خطیبی چیست؟ پشیمانی اشکان خطیبی از مهاجرت

پشیمانی اشکان خطیبی از مهاجرت

اشکان خطیبی در مصاحبه اش گفت: به ما می‌گویند پاکباخته. من خودم پشت پا زدم به همه چیز. من هم سعی کردم باشم بخشی از آن اجتماع باشم. فکر می‌کنم اولین قدم برای این‌که قضیه را جدی بکنیم من سال‌ها مدیر یک پردیس سینمایی بودم به نام چهارسو. من آن‌جا را اصلاً راه انداختم. آن‌جا متعلق به بنیاد ۱۵ خرداد بود. من از طرف بنیاد دعوت به کار نشدم، اما به عنوان یک هنرمندی که کار مدیریت فرهنگی بلد است، دعوت شدم.

اشکان خطیبی کجاست

تصاویر اشکان خطیبی و زر امیرابراهیمی در جشنواره ونیز

من خانواده‌ام را از دست دادم. برای همین اصلاً دوست ندارم وقتی کفه ترازو می‌گذارم، انتخابم را و آنچه را انجام دادم تا به این‌جا برسم، ببینم هنوز یک طرف سنگین‌تر است. بنابراین وسواس بیشتری دارم به خرج می‌دهم، ولی حتماً، اصلاً شک ندارم. کار من همین است. چرا نکنم؟

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *