بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و اهل کجاست از دختران انقلاب تا سوابق +عکس

بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و اهل کجاست از دختران انقلاب تا سوابق

بهاره جنگروی کیست و اهل کجاست

بهاره جنگروی حجاب بان و مدیر مجموعه دختران انقلاب متولد 1365 اهل تهران بوده و 37 سال سن دارد و در عرصه تبلیغات حجاب و عفاف اسلامی فعالیت دارد او در سالهای فعالیت خود برای امر به معروف و نهی از منکر مشغول بوده است او بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه به همراه دوستان بسیجی اش گروه دختران انقلاب را تشکیل داده است که یکی از دغدغه های رهبری بوده است.

بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و اهل کجاست از دختران انقلاب تا سوابق +عکس

بیوگرافی بهاره جنگروی (دختران انقلاب)

بهاره جنگروی در سال 1365 در تهران به دنیا امده است و ۳۷ سال سن دارد و سالها عضو فعال بسیج دانشجویی بوده است وی مسئول مجموعه گروه دختران انقلاب و حجاب و عفاف بوده که در زمینه امر به معروف و نهی از منکر فعالیت دارد او بعد از اینکه لیسانس خود را گرفت به همراه دوستان و همکلاسی هایش برای رفع دغدغه رهبری مجموعه دختران انقلاب را تشکیل دادند و به فعالیت در زمینه تبلیغ حجاب و عفاف پرداختند.

 سوابق

از سوابق خانم بهاره جنگروی میتواند به 4 سال فعالیت در بسیج دانشجویی اشاره کرد و در دانشگاه نیز در زمینه تبلیغ حجاب و عفاف اسلامی فعالیت میکرده است.

او میگوید بعد از اینکه فارغ التحصیل شده است به همراه دوستان بسیجی اش به فکر ادامه فعالیت ها خود در سطح گسترده تری بوده اند و به همین منظور گروه دختران انقلاب را تشکیل داده تا بتوانند به فعالیت های انقلابی و اسلامی خود یعنی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بپردازند.

بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و اهل کجاست از دختران انقلاب تا سوابق +عکس

او میگوید مهمترین دلیل تکشیل گروه دختران انقلاب دغدغه مند شدن رهبر انقلاب بوده که تاکید داشته برای امر به معروف و نهی از منکر تلاش کنند.

خانم بهاره جنگروی میگوید به گفته آقا (رهبر انقلاب) «همان دشمنی که می‌خواهد ما هسته‌ای نداشته باشیم، بابتش احمدی روشن ترور شد، همان دشمنی که می‌خواهد ما در منطقه حضور نداشته باشیم که بابتش حاج قاسم را زد، همان دشمنی که می‌خواهد ما موشکی نداشته باشیم که بابتش تهرانی مقدم را زد، همان دشمن به دنبال این است که قانون حجاب برداشته شود.» از طرفی در دیداری که معظم‌له در چهار سال پیش با مسؤولان داشتند، فرمودند: ما ۲ مسأله اصلی در کشور داریم، اقتصاد و فرهنگ که نگرانی‌ها در مورد حجاب صحیح است و از حرکت‌‌های دینی مردمی حمایت شود.

بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و اهل کجاست از دختران انقلاب تا سوابق +عکس

همسر و فرزندان

بهاره جنگروی متاهل بوده و همسرش نیز او را در زمینه تبلیغات عفاف و حجاب بسیار یاری میکند او دارای دو فرزند دوقلو نیز میباشد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی محمدجواد نیک‌ روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی

بیوگرافی شهید روح الله عجمیان کیست فیلم شهادت در کرج

بیوگرافی شهید آرمان علی وردی کیست و اهل کجاست +فیلم شهادت

بیوگرافی محمدرضا شهبازی مجری پاورقی و همسرش

دیدار با سردار سلیمانی

یادواره‌ای در غرب تهران بود. فهمیدم حاج قاسم نیز در آنجا حاضر است. خیلی زود به مجلس رسیدم و پیش ایشان رفتم. پس از آن افزودم: حاج آقا می‌خواستم یک درخواست از شما بکنم. سوال کردم: برای چه ما نمی‌توانیم بیایم از حرم حضرت زینب سلام الله دفاع نماییم؟ حاج آقا افزود: دخترم شرایطی آنجا طوری نیست که بتوانید حضور پیدا کنید، ولی میتوانید مدافع حریم و حجاب حضرت زینب سلام الله در همین تهران باشید.
در این مدت بسیار فهمیدم که نظر حاج قاسم در مورد عفاف و حجاب تحریف نموده‌اند.

این حاج قاسم، همان فردی می‌باشد که هنگامی که کتاب من زنده‌ام را مطالعه کرد، در جلد کتاب عکس یک زن بود که چهره آن کاملا معلوم بود  حاج قاسم به نویسنده کتاب افزود: خواهر من، من زمانی که در عراق حضور داشتم روی کتاب شما یک برگه سفید زدم که نکند نامحرمی تصویر روی جلد را ببیند یا زمانی که دختر خانمی نزد شهید قاسم سلیمانی رفت و کتاب سربلند حججی را به دست ایشان داد و از حاج قاسم درخواست کرد یک یادگاری ابتدای کتاب بنویسد و ایشان اینگونه نوشت، سلام بر گلوی بریده شهید محسن حججی! دخترم از شهدای مدافع حرم الگوبرداری کن و بدان خوشحالی آنان در داشتن حجاب تو می‌باشد. یک جای دیگر حاج قاسم سخنی در رابطه با مسئولین افزود: که آیا می‌شود نسبت به دختر خود و عفت آن تفاوتی نشان ندهیم؟ این منظومه تفکر حاج قاسم می‌باشد. اکنون در این اوضاع تعدادی به خاطر اینکه از ابتدای انقلاب تغییراتی در آنها به وجود آمده است و سبب تحریف شده‌اند، دوست دارند فکر امام و فکر حاج قاسم را تحریف کنند.

حتی زمانی که باران کوثری افزود، حجاب در فرهنگ کشورم نمی‌باشد،دختران انقلاب گرین کارت آمریکا که به باران کوثری تعلق داشت را نشان دادند و به ایشان افزودند :بله، در آمریکا حجاب نیست! در اتفاق این واکنش، مواضع بسیاری بر ضد باران کوثری صورت گرفت. در این اتفاق حتی افرادی که حجاب نداشتن و ظاهر آنان مانند ما نبود، از این حرف باران کوثری ناراحت شدند. پس از اغتشاشات که شاهد انفعال‌هایی در رفتار با کشف حجاب هنرمندان بودیم، تازه آنان به این نتایج دست یافتند که هنرمندی که کشف حجاب نموده است با فرد دیگری تفاوتی ندارد و باید محاکمه گردد.

هنگامی که یک دختر خانم درون موکب وارد شد بسیار با حجاب و کم سن بود. به من افزود: یک هفته می‌باشد در منزل به مادرم کمک می‌کنم. از مادرم قول گرفتم که با خود ایشان را به یک جا ببرم قول بده که با من بیایی! بعد از آن افزود می‌توانم مادر را درون موکب بیاورم و من به او گفتم: بله! مشاهده کردم یک خانمی می باشد که روسری خود را روی شانه‌های خود انداخته و کشف حجاب نموده است. پس از یک نگاه به من افزود: امروز مادر من اینجا آمده که من از حضرت زهرا کمک بگیرم، که حجاب خود را درست کند. هنگامی که مادر آن دختر به درون موکب آمد، همین که عکس شهدا را مشاهده کرد به ناگه غافلگیر شد که با دخترش به آنجا آمده است. دختر خانم سر مادر خود روسری انداخت. یک روسری که متبرک به حرم امام حسین علیه السلام بود مادر به گریه افتاد و یک دست نوشته، نوشت: این موکب می‌خواهد شروع تغییر ما در زندگی شود. شاد هستم که این اتفاق برای من دارد رخ می‌دهد.

علت نامگذاری گروه دختران انقلاب

بهاره جنگروی درباره انتخاب نام دختران انقلاب برای گروه و مجموعه خود میگوید وقتی جنبش توهین به حجاب در خیابان انقلاب رخ داد ما تصمیم گرفتیم که به دنبال فعالیت تبلیغاتی برای مقابل با این افراد باشیم و دختران انقلاب نام بسیار خوبی بود که برای این گروه و تشکل انتخاب کردیم. نامی که مبتنی بر فرهنگ انقلاب، راه امام و شهدا باشد. در واقع این جشن دخترانه، جشن مقابله با جریان کشف حجاب است، چون دختران انقلاب باعث به انزوا رفتن دختران بی‌حجاب و بی‌روسری خیابان انقلاب شدند.

بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و اهل کجاست از دختران انقلاب تا سوابق +عکس

به همین خاطر در آن بحبوحه در حسینیه شهید همت با حضور خانواده مسیح علی‌نژاد، همایشی با عنوان

«دختران انقلاب»‌ ترتیب دادیم. برای تشکیل چنین نهادی اصلاً حمایتی از سوی مسؤولان وقت صورت نگرفت. در دفتر آقایان مسؤول را می‌زدیم، اما آن‌ها به من می‌گفتند برو دوقلوهایت را بزرگ کن! مردم شکمشان گرسنه است، به فکر حجابی؟

اهداف دشمن، جایگاه کرامت بانوی ایرانی مسلمان و به تابع آن نقطه ثقل خانواده می‌باشد. به خاطر اینکه دشمن، عامل موفقیت‌های کشور را بانو و نهاد خانواده پیدا کرده است و به تابع آن، جوانان ایرانی که ثمره تربیت درست خانواده می‌باشد، در زمینه‌های مختلف موفقیت‌های بسیاری را کسب کرده است. پس غرب به این نتایج دست یافته که به جای لشکرکشی به کشور ایران و اعزام سرباز، زن ایرانی را به انحطاط بکشاند تا تمامی جامعه به انحطاط برسد.

به همان صورت که در حال حاضر در غرب، بانوان پشت ویترین فروخته می‌شوند و برای آنان قیمت گذاری می‌کنند، بانوی غربی نمی‌داند پدر فرزند خود چه کسی است و در دادگاه کشور خود این مسئله را مطالبه می‌نماید. از دید دشمنان، اگر زن از کانون گرم خانواده گرفته شود ، دیگر وقتی برای تربیت فرزند نداریم ودیگر شهدایی نداریم که برای اسلام و انقلاب جانشان را فدا نمایند.

برای چه نام گروه خود را دختران انقلاب گذاشتید؟ به نظر اسم دیگری را منصوب می‌نمودید بهتر نبود؟

به همان صورت که بیان کردم، زمان جنبش دختران خیابان انقلاب صورت گرفت و آن برخوردهایی بر علیه آن را دیدیم، قصد نمودیم کاری به راه بیندازیم و با حاضر شدن دختران و زنان با حجاب یک ماجرایی موثری را صورت بدهیم.
در پی اسمی بودیم که آن اسم را تحت شعاع جای دهد، اسمی که درباره فرهنگ انقلاب، راه امام و شهدا باشد.
در کل این جشن دخترانه جشن ایستادگی با جریان کشف حجاب می‌باشد، به خاطر اینکه دختران انقلاب سبب انزوا رفتن دختران بی‌حجاب و بی روسری خیابان انقلاب شدند.

پیج اینستاگرام بهاره جنگروی

در اینستاگرام پیجی متعلق به دختران انقلاب یا خانم بهاره جنگروی یافت نشد اما برای ثبت نام در این تشکل میتوانید روزهای چهارشنبه ساعت 15  در مجموعه شهدای هفتم تیر واقع در سرچشمه تهران حاضر شوید و در این گروه ثبت نام نمایید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *