بیوگرافی خشایار رهنما محقق ایرانی کیست + سوابق و عکس

بیوگرافی خشایار رهنما محقق ایرانی کیست + سوابق و عکس

بیوگرافی خشایار رهنما

خشایار رهنما (Khashayar-Rahnama) محقق ایرانی و استاد دانشگاه آلبرتا کانادا میباشد که تا به حال تحقیقات مهمی انجان داده و کتاب های زیادی نوشته است.

او با الهام از کرکس کندور آند موفق شده تیغۀ پره‌های توربین بادی را ارتقا بدهد و باعث شده ۱۰ درصد کارایی توربین‌ها بهتر بالاتر برود.

خشایار رهنما در کانادا تحصیل کرد و توانست در این دانشگاه حالا به عنوان استاد تدریس کند او سابقه زیادی در زمینه تحقیقات در زمینه های مختلف دارد.

بیوگرافی خشایار رهنما محقق ایرانی کیست + سوابق و عکس

یغۀ پره‌های توربین بادی

برای بهبود قابلیت اطمینان مدل‌های دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) پراکندگی آلاینده ناشی از باد در محیط‌های شهری، یک مطالعه کالیبراسیون مجدد برای بهینه‌سازی مدل k-ε استاندارد انجام شده است. یک چارچوب بهینه‌سازی اصلاح‌شده مبتنی بر الگوریتم ژنتیک برای کاهش هزینه‌های محاسباتی و شناسایی بیشتر اجراها اقتباس شده است.

بیوگرافی کامک عبادی

بیوگرافی محمد پیدایش

نشان داده شده است که انتخاب دقیق پارامترهای ورودی به طور قابل توجهی بر نتایج CFD تأثیر می گذارد. در این مطالعه، از روش دیسک محرک (AD) برای بررسی اثرات فرمول‌های جریان ورودی پرکاربرد، فرمول‌های لگاریتمی و قانون قدرت، در شبیه‌سازی لایه مرزی اتمسفر خنثی استفاده می‌شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *