بیوگرافی دکتر سمیرا آل سعیدی و همسرش و فررزندان +علت خودکشی

بیوگرافی دکتر سمیرا آل سعیدی و همسرش و فرزندان +علت خودکشی

بیوگرافی دکتر سمیرا آل سعیدی فوق تخصص روماتولوژی

دکتر سمیرا آل سعیدی فوق تخصص روماتولوژی در تهران بوده که در ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ با خوردن تعداد زیادی قرص خودکشی می‌کند.

او متاهل بوده و دارای یک فرزند بود .

بیوگرافی دکتر سمیرا آل سعیدی و همسرش و فررزندان +علت خودکشی

همکاران این خانم دکتر می‌گویند که او درباره این مسئله و پلن دارویی خودکشی با ما صحبت کرده بود اما برخی از همکاران صحبت‌های او را جدی نگرفتند و حتی سر به سر ایشان هم گذاشتند تا اینکه خبر رسید که او با خوردن تعداد زیادی قرص به پیشواز مرگ رفته است.

دکتر سمیرا آل سعیدی کیست

خانم دکتر سمیرا آل سعیدی دارای فوق تخصص روماتولوژی بوده که در اقدامی عجیب و غریب به زندگی خود پایان داد روماتولوژی یک فوق تخصص پزشکی داخلی و اطفال می‌باشد دکتر سمیرا آل سعیدی در بیمارستان شریعتی نیز طبابت می‌کرد او عضو هیئت علمیه دانشگاه علوم پزشکی تهران بود.

همچنین ببینید

بیوگرافی دکتر پرستو بخشی متخصص قلب

پشت پرده خودکشی میترا آسوده پزشک جراح مریوان +فیلم

همسر و فرزندان

خانم دکتر سمیرا آل سعیدی متاهل بوده و دارای یک فرزند بود

بیوگرافی دکتر سمیرا آل سعیدی و همسرش و فررزندان +علت خودکشی

علت فوت و خودکشی

خانم آل سعیدی به گفته همکارانش بسیار خوش اخلاق و زحمتکش بود و برای بیماران تلاش زیادی می‌کرد و به نوعی در خدمترسانی به بیماران ار حرفه‌ای عمل می‌کرد او به دلیل تنش و استرس‌هایی که داشت از نظر اعصاب به هم ریخته بود و متاسفانه به یک مرگ خودخواسته عجیب طعن داد و جان خود را از دست داده است.

پیام تسلیت رئیس بیمارستان شریعتی به مناسبت درگذشت دکتر آل سعیدی
دکتر احمدرضا جمشیدی، رئیس بیمارستان شریعتی، طی پیامی درگذشت شادروان دکتر سمیرا آل سعیدی، عضو هیأت علمی دانشگاه را به جامعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران، بیمارستان شریعتی و خانواده گرانقدر ایشان تسلیت گفت.

پیام تسلیت رئیس بیمارستان شریعتی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان شریعتی، متن پیام به این شرح است:

وبشّر الصّابرین الّذین إذا أصابتْهمْ مصیبهٌ قالوا إنّا للّه و إنّا إلیْه راجعون

خبر اندوه بار درگذشت دکتر سمیرا آل سعیدی دانشیار روماتولوژی و عضو مرکز تحقیقات روماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران موجب تأثر و تألم جامعه دانشگاهی گردید.

ایشان پزشکی دانشمند و استادی پرتلاش و با اخلاق بود که دردوران خدمت خویش در این دانشگاه، با اشتیاقی وصف ناپذیر در عرصه آموزش، پژوهش و درمان بیماران بی وقفه در تلاش بود و مراتب علمی را با جهد و کوشش فراوان و زحمات بی شائبه طی می کرد.

دکتر آل سعیدی جزو نوابغ و افتخارات دانشگاه بود و از دست دادن ایشان غم بزرگی را بر پیکر دانشگاه و بیمارستان به جای گذاشت و یاد ایشان برای همیشه برقلب و ذهن ما نقش خواهد بست.

اینجانب ضمن ابراز مراتب تسلیت و همدردی با خانواده معزز ایشان، اساتید محترم، دانشجویان گرامی و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران و جامعه روماتولوژی کشور، برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

دکتر احمدرضا جمشیدی

رئیس بیمارستان شریعتی

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. زهرا شکاری

    ابتدا یکی توضیح بده چطوری متولد ۷۰ بوده و اتند و فوق تخصص، مگر اینوه سهمیه داشته و یا اقازاده بوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *