بیوگرافی رهام یزدی بسکتبالیست قزوینی کیست +علت فوت

بیوگرافی رهام یزدی بسکتبالیست قزوینی کیست +علت فوت

بیوگرافی رهام یزدی بسکتبالیست قزوینی

رهام یزدی بسکتبالیست قزوینی متولد دهه هشتاد زد قزوین میباشد که در 22 بهمن ماه 1402 در یک سانحه به کما رفت و به مدت 100 روز در کما بود تا اینکه امروز 8 اردیبهشت 1403 درگذشت.

رهام یزدی به همراه «محمدامین کاظمی» و «امیرمحمد اردکانی» در یک سانحه تصادف به کما رفت «محمدامین کاظمی» و «امیرمحمد اردکانی» چند روز بعد از کما فوت کردند اما رهام یزدی 100 روز در کما بود و در نهایت امروز درگذشت.

ماجرای فوت

رهام یزدی در روز 22 بهمن ماه 1402 به همراه دوستانش در مسابقات لیگ نوجوانان کشور در قم شرکت کرده بودند که در مسیر برگشت دچار سانحه تصادف شدند و متاسفانه یه نفر از انها تا به امروز جان باخته اند

این ورزشکاران در زمان بازگشت از قم خودرویشان خراب شد و کنار جاده ایستاده بودند که یک پژو 206 انها را زیر گرفت و متاسفانه هر سه فوت شدند.

خوشبختانه «طاها فلاح»، دیگر بازیکن آسیب‌دیده این سانحه از بیمارستان مرخص شده و بهبود پیدا کرده است.

محمدامین کاظمی و امیرمحمد اردکانی ورزشکارانی بودند که به دلیل مرگ مغزی جان خود را از دست دادند و حالا پس از گذشت بیش از ۲ماه،‌ امروز خبر درگذشت رهام یزدی سومین بازیکن این تیم هم اعلام شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. ماشین کنترلش رو از دست میده
    بچه ها کنار جاده بودن داشتن گوشی نگاه میکردن
    ۲۰۶ میفته روی بچه ها
    خدا به خانواده های عزادار صبر بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *