بیوگرافی روژین و ایلیا فرزندان مسعود روشن پژوه +عکس

بیوگرافی روژین و ایلیا فرزندان مسعود روشن پژوه +عکس دختر و پسرش

بیوگرافی روژین و ایلیا روشن پژوه

روژین و ایلیا فرزندان مسعود روشن پژوه هر دو مهندس هستند و در رشته مهندسی تحصیل کرده اند انها در زمینه هنری نیز فعالیت دارد و هچون پدر استعداد زیادی در زمینه هنری دارند.

متاسفانه اطلاعات چندانی از فرزندان مسعود روشن پژوه وجود ندارد و این مجری درباره زندگی شخصی و خانواده اش در مصاحبه ها توضیحاتی نداده است.

بیوگرافی روژین و ایلیا فرزندان مسعود روشن پژوه +عکس

مسعود روشن پژوه مجری قدیمی تلویزیون با انتشار عکس با دخترش (روژین) نوشت: هرکی دختر داره جاش وسط بهشته? خدا نگه دار همه فرزندان باشه آمین

تقریبا کسی نیست که مسعود روشن پژوه را نشناسد. حداقل در مورد متولدین دهه سی تا هشتاد که این طور است. بیوگرافی مسعود روشن پژوه را بخوانید تا با او بیشتر آشنا شوید.

مسعود روشن پژوه تاکنون در مسابقات و برنامه‌های تلویزیونی مختلفی به عنوان مجری فعالیت داشته است که حتما همان طور که می دانید مشهورترین این برنامه ها برنامه مسابقه محله است.

او ، مجری، خواننده، تهیه‌کننده و کارگردان صدا و سیمای ایران، در مهر ماه سال ۱۳۴۳ در یک خانواده نظامی در ارومیه به دنیا آمده است اما اصلیتش کرمانی است. مادر وی معلم و پدر او نیز فرمانده های نیروی نظامی بوده و به همین دلیل، تحصیلات خود را در مدارس مختلفی از نقاط ایران گذراند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *