بیوگرافی ستاره جعفری بازیگر گل پامچال

بیوگرافی و عکس های ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا در سریال گل پامچال را به همراه تصاویر شخصی و خانوادگی را درمجله شبونه بخوانید

ستاره جعفری الان کجاست؟ بیوگرافی ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا در سریال گل پامچال +اینستاگرام

بیوگرافی ستاره جعفری

خانم ستاره جعفری در سال ۱۳۵۸ در شهر اهواز متولد شده است و  از جمله بازیگران ایرانی که فقط سابقه نقش آفرینی در سریال گل پامچال در سال ۱۳۷۰ را در سابقه کارنامه خود دارا است .

تحصیلات ستاره جعفری

ایشان مدرک کشاورزی خودرا در مقطع کارشناسی در ایران کسب کرد و بعد ازآن فوق لیسانس و مدرک دکترای خود را در این رشته در کشور هلند گرفته است.

همچنین ببینید:

گل پامچال نام یک فیلم تلوزیونی  ساخته آقای محمد علی طالبی درسال ۱۳۷۰ است که از شبکه یک سیما به روی آنتن میرفت که به عنوان به یادماندنی ترین سریال های قدیمی در ذهن مخاطب جای گرفته است .

ماجرا داستان

عکس جدید ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا در سریال گل پامچال +اینستاگرام

بیوگرافی ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا در سریال گل پامچال

این داستان با مضمون دفاع مقدس مربوز میشود به زندگی دختری کوچک به اسم لیلا که خانم ستاره جعفری وقتی فقط ۱۲ سال سن داشت  در نقش این دختر هنرنمایی کرده است که پس از بمباران تمام اعضا خانواده خود را ازدست میدهد و در ادامه با پیرمردی بنام داود رشیدط آشنا میشود و از دو تقاضا کمک میکند که خواهرش را پیدا کند، از بازیگران محبوب این سریال میتوان به فاطمه معتمد آریا ، کیومرس ملک مطیعی ، رضا بابک ، اشاره کرد.

آشنایی با بازیگری ستاره جعفری

بیوگرافی و عکس ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا در سریال گل پامچال +اینستاگرام

وی بیان داشت آقای داودی که مدیر تدارکات سریال بودند که از بستگان ما بودند من را به آقای طالبی معرفی کرده اند و ایشان از بنده تست بازیگری گرفت و من هم توانستم از این امتحان سربلند بیرون بیایم  ایشان بیان داشت من فقط ۱۲ سال داشتم  که توانستم در سریال گل پامچال نقش آفرینی کنم.

موفقیت در این سریال را قطعا در علاقه که به حرفه بازیگری از سنین کودکی داشتم میتوان دانست در آن زمان خانواده من شرط حضور و ادامه فعالیت در بازیگری را شاگرد اول شدن در مدرسه میدانستن و بخاطر همین موضوع که از درسم عقب نمانم معلم خوصی برایم انتخاب کردند.

دریافت پیشنهاد کاری

ستاره جعفری الان کجاست؟ بیوگرافی ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا در سریال گل پامچال +اینستاگرام

ایشان بیان کرد در سال ۶۰_۷۰ انقدر عرصه بازیگری مثلا الان داغ نبود و سریال های کمی پخش میشد اما بنده پیشنهادهای دیگری را کسب کرده ام که یک فیلم سینمایی  ساخته خانم درخشنده بود .

مهاجرت

ایشان چند سالی هست که برای تحصیلات عالیه به کشور هلند مهاجرت کرده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *