بیوگرافی شمیلا شیرزاد بازیگر افغانی فیلم خورشید +اینستاگرام و عکس

بیوگرافی شمیلا شیرزاد بازیگر افغانی فیلم خورشید +اینستاگرام و تصاویر او را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی شمیلا شیرزاد

او متولد 1385 در افغانستان است و یک برادر به نام ابوالفضل دارد که برای کار به همراه خانواده اش به تهران مهاجرت کردند.

پدرش کارگر بوده و او برای کمک به خانواده اش سر چهارراه های تهران اقدام به فروش گل میکرد.

بیوگرافی شمیلا شیرزاد بازیگر افغانی فیلم خورشید +اینستاگرام و عکس

ماجرای بازیگر شدن

آقای مجید مجیدی کارگردان سرشناس ایرانی که برای فیلم جدیدش به نام خورشید به دنبال بازیگر بود این دختر را انتخاب کرد چرا که موضوع این فیلم کودکان کار بود و با دیدن شمیلا شیرزاد از او دعوت کرد که تست بازیگر بدهد و بعد از مراجعه این دختر به مجید مجیدی این کارگردان متوجه شد که این دختر نوجوان از استعداد زیادی در بازیگری برخوردار است.

بیوگرافی شمیلا شیرزاد بازیگر افغانی فیلم خورشید +اینستاگرام و عکس

شمیلا شیرزاد بازیگر نوجوان فیلم که خود از کودکان کار بوده است گفت: اول از همه می‌خواهم از آقای مجیدی و تمام عوامل فیلم تشکر ویژه کنم. من یک کودک افغانی هستم که در کشورم جنگ است و صلح نیست من در مترو برای گذران زندگی کار می کنم امیدوارم روزی برسد که در جهان هیچ کودک کاری وجود نداشته باشد. ابوالفضل شیرزاد عنوان کرد: از آقای مجیدی تشکر می‌کنم که به ما فرصت دادند. چون من از بازیگری چیزی نمی دانستم.

عکس تیپ شمیلا شیرزاد بازیگر افغانی فیلم خورشید در جشنواره ونیز

آدرس پیج اینستاگرام

پیج های زیادی با نام شمیلا شیرزاد در اینستاگرام وجود دارد که مشخص نیست کدام یک از انها پیج اصلی این هنرمند است.

اگر شما ار پیج اصلی این خانم بازیگر اطلاعای دارید در قسمت دیدگاه پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید تا به هوادارانش معرفی شود.

بیوگرافی شمیلا شیرزاد بازیگر افغانی فیلم خورشید +اینستاگرام و عکس بیوگرافی شمیلا شیرزاد بازیگر افغانی فیلم خورشید در جشنواره ونیز +اینستاگرام و عکس بیوگرافی شمیلا شیرزاد بازیگر افغانی فیلم خورشید +اینستاگرام و عکس

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *