بیوگرافی شهید محسن صداقت (سپاه قدس) و همسر و فرزندان +عکس

بیوگرافی شهید محسن صداقت (سپاه قدس) و همسر و فرزندان +عکس

بیوگرافی شهید محسن صداقت مستشار سپاه قدس

شهید محسن صداقت متولد 1366 در قم میباشد او از مستشاران سپاه قدس فعال در سوریه بود که در 13 فروردین 1403 در سفارت ایران در سوریه مورد هدف حمله هوای اسرائیل قرار گرفت و به شهادت رسید.

فرمانده سپاه استان قم، جمعی از مسئولان و مردم در منزل شهید مدافع حرم محسن صداقت که روز گذشته در حمله هوایی اسرائیل به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق به شهادت رسید، حضور یافتند و ضمن عرض تبریک و تهنیت، از خداوند متعال برای خانوادۀ شهید این صبر و اجر جزیل مسئلت کردند.

شهید محسن صداقت اهل کجاست

شهید محسن صداقت اهل قم میباشد.

پیکر مطهر شهید محسن صداقت از شهدای قمی حمله رژیم صهیونسیتی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، در حرم مطهر حضرت معصومه(س) به خاک سپرده می‌شود.

بیوگرافی شهید محسن صداقت (سپاه قدس) و همسر و فرزندان +عکس

ماجرای شهادت شهید محسن صداقت

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با انتشار بیانیه‌ای، حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کرد و آن را نقض فاحش حقوق بین‌الملل و تجاوز به حاکمیت ایران و سوریه دانست.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از پاسخ به سوالی درباره حمله این رژیم به کنسولگری ایران در دمشق طفره رفت و گفت ما درباره حمله‌ای که توسط رسانه‌های خارجی گزارش شده اظهارنظر نمی‌کنیم و به تمرکز بر روی اهداف جنگی‌مان (در غزه) ادامه می‌دهیم.

حسین اکبری: جمهوری اسلامی به همان نسبت جنایتی که رژیم صهیونیستی مرتکب شده پاسخ رو در زمان و مکان مناسب خودش خواهد داد

سفیر ایران در سوریه: این بار شاید برای اولین بار است که رژیم صهیونیستی به خودش اجازه می دهد که یک ساختمان رسمی سفارت جمهوری اسلامی ایران که پرچم جمهوری اسلامی بر بالای آن برافراشته بود را مورد هجوم قرار بده

اکبری: خیلی از حریم های دیپلماتیک مارا شکستند و تعدادی از دیپلمات های مارا به شهادت رساندند.

1. شهید حسین امان اللهی

2. شهید سید مهدی جلالتی

3. شهید محسن صداقت

4. شهید علی آقابابایی

5. سردار محمدرضا زاهدی فرمانده سپاه قدس

همسر و فرزندان

شهید محسن صداقت متاهل بوده و دارای فرزند میباشد اطلاعات دقیقی درباره زندگی شخصی این سرباز سپاه در دسترس نیست.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *