بیوگرافی محمدرضا باقری مجری تلویزیون کیست و اهل کجاست +سوابق

بیوگرافی محمدرضا باقری مجری تلویزیون کیست و اهل کجاست +سوابق

محمدرضا باقری مجری صدا و سیما متولد سال ۱۳۶۵ مجری و تهیه کننده تلویزیون و منتقد سینما اهل ایران است. او در حال حاضر مجری برنامه سلام صبح بخیر شبکه۳ تلویزیون است.

مجری تلویزیون محمدرضا باقری اهل ایران است اما مشخص نیست اصالتا کجایی بوده و اینکه در تهران متولد شده یا نه مشخص نیست اما ایرانی است و هم اکنون در شبکه سه برنامه صبحگاهی سلام صبح بخیر را اجرا می کند.

باقری از مجری های تلویزیونی است که به دلیل اظهار نظرها و انتقادات تند شناخته میشود. حرف ها و سخنان او درباره شهرک اکباتان و حمله حماس به اسراییل و زنان و کودکان اسراییلی یکی از حواشی جنجالی او روی آنتن زنده است که با انتقادات افکار عمومی مواجه شد.

محمدرضا باقری کیست

محمدرضا باقری مجری صدا و سیما متولد 1365 اهل تهران بوده و 37 سال سن دارد او در رشته مدیریت رسانه تحصیل کرده و موفق شده فوق لیسانس این رشته اخذ کند و حالا به عنوان مجری و تهیه کننده در تلویزیون فعالیت میکند و در شبکه های مختلف صداوسیما برنامه هایی با موضوع سیاسی را اجرا میکند در ادامه مجله شبونه به بیوگرافی محمدرضا باقری و سوابق و تصاویر او خواهیم پرداخت.

بیوگرافی محمدرضا باقری مجری تلویزیون کیست و اهل کجاست +سوابق

بیوگرافی محمدرضا باقری

محمدرضا باقری متولد 1365 مجری تلویزیون است او 37 ساله بوده و کارشناسی ارشد مدیرت رسانه دارد ایشان چندسالیست که در صداوسیما در زمینه اجرا و تهیه کنندگی فعالیت میکند و برنامه های مختلفی را اجرا کرده است.

نحوه ورود به صداوسیما

بعد از اینکه کار اجرای یک برنامه اینترنتی را بر عهده داشت در سال 1391 به شبکه خبر دعوت شد و به صورت رسمی اولین حضورش را در تلویزیون تجربه کرد.

بیوگرافی محمدرضا باقری مجری تلویزیون کیست و اهل کجاست +سوابق

تجربه تهیه کنندگی

بعد از مدتی آقای باقری موفق میشود برنامه ای به نام عصرانه را برای شبکه افق تولید کند او همچنین اجرای برنامه صبحگاهی یه روز تازه را در کارنامه خود دارد برنامه ای که حسابی جنجالی بود.

همچنین ببینید:

بیوگرافی محمدرضا شهبازی مجری پاورقی و همسرش + اینستاگرام و عکس

بیوگرافی ژیلا صادقی مجری و همسرش و فرزندان +عکس و جنجال ها

بیوگرافی مژده لواسانی مجری و همسرش + ماجرای ازدواج و عکس جدید

جنجال حمایت از جبهه مقاومت

یکی از اتفاقاتی که باعث شد محمدرضا باقری مورد توجه رسانه ها و مردم قرار بگیرد مربوط به اظهار نظر وی درباره درگیری حماس و اسرائیل بود که در آنتن زنده اعلام کرد اسرائیلی ها سرزمین های فلسطین را غصب کرده اند و به جهنم که زن و بچه هایشان کشته میشود این اظهارات آقای باقری درباره کودکان و زنان اسرائیلی با واکنش های مختلفی همراه شد.

بیوگرافی محمدرضا باقری مجری تلویزیون کیست و اهل کجاست +سوابق

توهین به شهرک اکباتان

در پاییز 1401 در جریان به شهادت رسیدن آرمان علی وردی به دست اغتشاشگران باز هم محمدرضا باقری اظهارات جنجالی کرد و شهرک اکباتان را شهرک نکبتان خطاب کرد که باز هم در فضای مجازی وایرال شد.

باقری همچنین چندی قبل در توییتر خود حسن روحانی را وکیل مدافع شیطان خطاب و ادعا کرد برجام سرویس حسن روحانی به غرب بوده است.

بیوگرافی محمدرضا باقری مجری تلویزیون کیست و اهل کجاست +سوابق

دفاع از اظهارات

محمدرضا باقری درباره اظهارات جنجالی اش میگوید من آزادم که نظرم را بیان کنم مثل هر فرد دیگری و به این آزادی بیان میگویند من در صفحه مجازی ام حتی اگر از صدا و سیما انتقاد کنم باز هم عده ای پیدا میشوند و میگویند نظرم اشتباه است

از آنجا که من آزادم هر نظری را بدهم ، بقیه نیز آزادند هر نظری بدهند. مثلا اگر در صفحه شخصی ام به صدا و سیما انتقادی کنم باز متهم می شوم و اگر هم تعریف کنم متهم می شوم. این قضاوت ها کار را دشوار می کند.

بیوگرافی محمدرضا باقری مجری تلویزیون کیست و اهل کجاست +سوابقبیوگرافی محمدرضا باقری مجری تلویزیون کیست و اهل کجاست +سوابق
مجری برنامه سلام صبح بخیر

محمدرضا باقری در سال 1402 مجری برنامه سلام صبح بخیر شده که به اخبار و اتفاقات روز ایران میپردازد او در این برنامه صحبت هایی درباره اسرائیلی هایی که توسط حماس دستگیر شدند کرد و گفت به جهنم که اسرائیلی ها کشته میشوند آنها فلسطین را اشغال کرده اند و اگر دزد به خانه شما بیاید آیا از او استقبال میکنید؟

مدیرعامل موسسه سپهر سوره هنر

محمدرضا باقری در ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲ به عنوان مسئول روابط عمومی حوزه هنری و مدیرعامل موسسه سپهر سوره هنر انتخاب شد و توانست به این سمت دست پیدا کند.

یکشنبه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲، با حضور محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری و علی فروزانفر، معاون هنری حوزه هنری انقلاب اسلامی، آیین معارفه محمدرضا باقری به عنوان مسئول روابط عمومی حوزه هنری و مدیرعامل موسسه سپهر سوره هنر، بهزاد دانشگر به عنوان مدیر دفتر ادبیات داستانی و ساسان ناطق به عنوان مدیر دفتر هنر و ادبیات اسارت برگزار شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *