بیوگرافی مهسا کرامتی بازیگر و همسرش راما قویدل و فرزند +اینستاگرام و عکس

بیوگرافی مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون و همسرش راما قویدل و فرزندان واینستاگرام و عکس و سوابق و زندگی شخصی مهسا کرامتی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی مهسا کرامتی و همسرش راما قویدل و فرزند +اینستاگرام و عکس

بیوگرافی مهسا کرامتی

مهسا کرامتی از بازیگران جوان توانمند سینما و تلویزیون بوده که سالهاست در عرصه بازیگری فعالیت حرفه‌ای دارد.

او متولد ۱۳۶۳ در تهران بوده و همسر راما قویدل و عروس امیر قویدل از بازیگران و کارگردان های سینما می باشد.

بیوگرافی مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون و فرزند +اینستاگرام و عکس

شروع بازیگری از 6 سالگی

خانم مهسا کرامتی زمانی که ۶ سال سن داشت وارد دنیای بازیگری شد و در سال ۱۳۶۹ در فیلم سینمایی تویی که نمیشناختمت برمیگردد به ایفای نقش پرداخت

مهسا کرامتی هنگام بازی در این فیلم شش سال سن داشت و بعد از بازی در این فیلم موفق شد به کلاس های بازیگری رفته و تکنیک های بازیگری را به صورت حرفه‌ای کسب کند.

بیوگرافی مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون +اینستاگرام و عکس

شهرت مهسا کرامتی در سریال خط قرمز

شهرت و درخشش مهتاب کرامتی برای بازی در سریال خط قرمز بود این سریال باعث شهرت بسیار زیادی در بین مخاطبان تلویزیونی گردید مهسا کرامتی در سال ۱۳۸۰ توجه بسیار زیادی از مردم را به خود جلب کرده بود.

بیوگرافی مهسا کرامتی و همسرش راما قویدل و فرزند +اینستاگرام و عکس

ازدواج و فرزند

مهسا کرامتی در سال ۱۳۸۷ با راما قویدل بازیگر و کارگردان نویسنده ازدواج کرد راما قویدل فرزند رضا قویدل از کارگردان های باسابقه سینما بود .

حاصل ازدواج آنها یک فرزند پسر به نام امیر مانی در سال ۱۳۹۴ می باشد

بیوگرافی مهسا کرامتی و همسرش راما قویدل و فرزند +اینستاگرام و عکس

او میگوید از روزی که امیرمانی به دنیا آمده من به درکی از زنانگی رسیده‌ام که تا قبل از او نداشتم. به طوری که فکر می‌ کنم یک زن با مادر شدن به تکامل می‌رسد. مادرشدن و به دنیا آمدن فرزندم باعث شده ابعادی را در وجودم پیدا کنم که تا قبل از این نمی‌دانستم چنین ابعادی را در وجودم دارم.

همچنین ببینید بیوگرافی مریم موسویان بازیگر و همسرش

یوگا در بارداری در دوران بارداری به کلاس یوگای بارداری رفتم که با یوگاهای معمولی کاملا فرق دارد. حتما باید زیر نظر متخصص و در شرایط خاص باشد در این دوران خیلی موسیقی گوش می‌ کردم؛ البته شنیدن موسیقی جزو عادت‌ های من است چون به موسیقی علاقه‌ مندم.

بیوگرافی مهسا کرامتی و همسرش راما قویدل و فرزند +اینستاگرام و عکس

بیوگرافی راما قویدل

راما قویدل ۲ فروردین سال ۱۳۵۵ در تهران متولد شد. وی فعالیت سینمایی خود را با کار دوبله از سال ۱۳۶۷ آغاز کرد و سپس دستیاری کارگردان و دستیاری تدوین و تدوین را تجربه نمود. وی در عرصه سینمایی در تهیه فیلم‌های شب‌های روشن (۱۳۸۱)، پسران مهتاب (ارتشی در تاریکی) (۱۳۸۱)، من، ترانه ۱۵ سال دارم (۱۳۸۰)، مونس (۱۳۷۹)، سربلند، تنگنا، قانون (۱۳۷۴)، بی‌قرار (۱۳۷۳)، همکاری داشته‌ است. او نخستین فیلم تلویزیونی خود را در سال ۱۳۸۶ ساخت. قویدل همچنین در سال ۱۳۹۳، نخستین فیلم سینمایی خود را با عنوان چاقی کارگردانی کرد.

او جدیدترین فعالیت هنری خود در سریال آتش سرد به ایفای نقش پرداخته است و نقش مهمی را عهده دار می باشد

بیوگرافی مهسا کرامتی و همسرش راما قویدل و فرزند +اینستاگرام و عکس بیوگرافی مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون +اینستاگرام و عکس بیوگرافی مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون +اینستاگرام و عکس بیوگرافی مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون و مادرش +اینستاگرام و عکس بیوگرافی مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون +اینستاگرام و عکس بیوگرافی مهسا کرامتی و همسرش راما قویدل و فرزند +اینستاگرام و عکس بیوگرافی مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون +اینستاگرام و عکس بیوگرافی مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون +اینستاگرام و عکس

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *