بیوگرافی نسرین مقانلو و همسرش رامسین کبریتی و فرزندان + عکس جوانی و اصالت

تاریخ انتشار 16 شهریور 1400 _ زمان مطالعه 4 دقیقه

بیوگرافی نسرین مقانلو و همسرش رامسین کبریتی و فرزندان و عکس جوانی و اصالت و داستان ازدواج و فیلم ها و سریال های ایشان را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی نسرین مقانلو

بیوگرافی نسرین مقانلو

نسرین مقانلو هنرپیشه مشهور کشورمان است.

حال می خواهیم درباره زندگی شخصی و…. ایشان بیشتر آشنا شویم. همراه ما باشید.

بیوگرافی نسرین مقانلو و عکس همسر و فرزندان

نسرین مقانلو در تاریخ یکم تیرماه سال ۱۳۴۷ در تهران چشم به جهان گشوده است.

این هنرمند توانمند فعالیت کاری اش در عرصه بازیگری را با فیلم «امید» در سینما شروع نموده و با ایفای نقش در فیلم «همسر» توجه بسیاری را با بازی زیبایش به خود جلب نمود.

بیوگرافی نسرین مقانلو

ایشان بعد از ایفای نقش در فیلم «نابخشوده» چندین سال در خارج از کشور زندگی می‌کرد و پس از آن به کشور بازگشت و بازی را در سینماو تلویزیون ادامه داد.

نسرین مقانلو با ایفای نقش در فیلم «مهمان مامان» یک هنرمند توانمند با استعداد شناخته شد.

او بیان می کند : «که من پدر دررابطه با کارهای پدر در رشته موسیقی و مادرم در زمینه تئاتر با دنیای هنر کاملاً آشنا بودم و به همین خاطر از دوران کودکی و نوجوانی کاردر عرصه تئاتر و نمایش را آغاز نمودم، ولی وقتی که قصد کردم کارم را به صورت جدی در سینما آغاز کنم، با فیلم «دو نیمه سیب» با ساخته‌ی کیانوش عیاری شروع کردم.

در مجموعه «تنهایی لیلا» یادم می‌آید برای ایفا در این سریال با مادرم به یک رستوران رفته بودیم و نخستین حضور آن در سینما با فیلم آقای عیاری شروع شد.

بیوگرافی نسرین مقانلو و عکس پسرانش

صبح همان روز آقای عیاری به «رسول صدرعاملی»گفت دختر که به تازگی وارد این حرفه شده به تو معرفی می کنم، که این دختر همانی می باشد که تو به سراغش می گردی.»

تا این که با ایفای نقش در فیلم «قربانی» دومین تجرب بازیگری‌ام بود و سریع پس از آن تورج منصوری برای ایفای نقش در فیلم «بازیچه» به من پیشنهاد داد و مرا دعوت نمود و پس از آن در فیلم «امید» با آقای حبیب کاوش به بازی پرداختم.

آقای دستگردی و آقای پاکدل به من پیشنهاد کردندبرای ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی «لبخند زندگی» با اجرای پیشکسوت عزیز خانم هنرمند «ثریا قاسمی» که نخستین بازی در کنار ایشان برای من بود.

سریع پس از به اتمام رسیدن مجموعه «لبخند زندگی»، فیلم «آخرین سند» به من پیشنهاد شد و آن وقتی بود که فیلم‌های «امید» و «بازیچه» رفع ممنوعیت شده بودند و هم زمان من سه فیلم روی آنتن داشتم.

بیوگرافی نسرین مقانلو

حدود ۱۰ سال قبل دیگرقصد کردم که با همسرم در رابطه با کارم که چقدر دلتنگم و علاقه بسیار به کارم دارم گفتگوهایی کنم. خوشبختانه همسرم هم به تصمیم احترام گذاشت و پذیرفت که با بچه‌ها به کشور باز گردیم تا من بتوانم بدون هیچگونه مشکلی و استرسی به فعالیتم برسم.

فیلم «دختری در قفس» با کارگردانی صلح‌میرزایی نخستین فیلم من پس از آن زمان بود و پس از آن برای ایفای نقش در مجموعه «مسافری از هند» به من پیشنهاد شد.

بیوگرافی نسرین مقانلو

 

داستان ازدواج

داستان ازدواجم سر فیلم «همسر» ساخته‌ی آقای فخیم زاده بود، که به دلیل این اسم زندگی‌ام تغییر یافت و در همان موقع ساخت این فیلم بودیم که برای من خواستگار آمد و پس از ۵ یا ۶ سال فعالیت پی‌درپی در زمینه های گوناگون با همسرم ازدواج نمودم و به کشور آمریکا رفتیم، اما سالی یک بار به ایران سر میزدم و به طور ناپیوسته فعالیتم را انجام می‌دادم، مانند فیلم «نابخشوده» با ساخته‌ی زنده یادایرج قادری که آن وقت من باردار بودم و یا فیلم «بن بست» با ساخته‌ی اصغر نعیمی

که با آقای فرهادی اصلانی و دکتر عزیزی همبازی بودیم.

بیوگرافی نسرین مقانلو و همس و فزندان

ازدواج، یک فرصت برای امتحان کردن خود من ازدواج بود، من با خودم می گفتم: این بهترین فرصتی است، برای امتحان کردن خودم که آیا می‌توانم به چیزهایی که علاقه دارم دور باشم یا خیر؟
ده سالی که به من بسیار سخت گذشت، خیلی دلتنگ بودم، بسیاری از شبها می‌نشستم برنامه «چشم انداز» را نگاه می‌کردم و با دیدن همکارانم گریه میکردم.

کمال خلیلیان مهاجم تیم ملی فوتبال قهرمان جوانان های آسیا و جزء باشگاه‌های گمرک خوزستان پاس و تاج.

بیوگرافی نسرین مقانلو

فیلم های سینمایی نسرین مقانلو

پی ۲۲ با ساخته ی حسین قاسمی جامی در سال ۹۳
روزگاری عشق و خیانت سال ۹۲
گناهکاران سال ۹۱
بدون اجازه سال ۹۲
راه بهشت سال ۹۰
نفوذی سال ۸۷
سوپراستار سال ۸۷
ماه و وش ۸۶
مهمان‌مامان سال ۸۲
دختری در قفس سال ۸۱
بن بست سال ۷۸

بیوگرافی و عکس جوانی نسرین مقانلو
نابخشوده سال ۷۵
همسر سال ۷۲
همه دختران من سال ۷۲
بازیچه سال ۷۲
امید سال ۷۱
قربانی سال ۷۰
دو نیمه سیب سال ۷۰
نسرین مقانلو در تلویزیون
مسابقه ستاره بیست( داور) آخرین سند سال ۷۱
لبخند زندگی سال ۷۲
مسافری از هندسال ۸۱
مختارنامه سال ۸۳
حس سوم سال ۸۴
ساعت شنی سال ۸۷
فیلم آبی، گاهی آسمان سال ۸۷
دیدار سال ۸۷
آخرین قاب خالی سال ۸۸
قلب یخی سال ۸۹
تنهایی لیلا سال ۹۴
صفر در خانه.

بیوگرافی نسرین مقانلو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *