بیوگرافی نورالدین خانزاده و همسرش کیست +داماد ها و دخترانش

بیوگرافی نورالدین خانزاده و همسرش کیست +داماد ها و دخترانش

بیوگرافی نورالدین خانزاده

نورالدین خانزاده شخصیت اصلی سریال نون خ به کارگردانی و بازی سعید آقاخانی است او اهل یکی از روستاهای کرمانشاه بوده که دارای 3 دختر به نام های کژال ، روژان و شیرین میباشد.

داستان سریال نون خ بیشتر پیرامون شخصیت نورالدین خان زاده و اهالی روستا است نون خ نیز مخفف نام نورالدین خانزاده میباشد.

بیوگرافی نورالدین خانزاده و همسرش کیست +داماد ها و دخترانش

همسر نورالدین خانزاده کیست

همسر نورالدین خانزاده فوت کرده است و سه دخترش را خودش بزرگ کرده است نورالدین خانزاده به یکی از قهرمان های تلویزیونی ایرانی تبدیل شده است. مردی با اصالت کردی که یکی از معتمدین شهر در بین مردم و در شغل فراوری تخمه آفتاب گردان است. در نوروز ۱۴۰۰ ادامه داستان های پرچالش نوری را در فصل سه سریال «نون خ» خواهید دید. نورالدین خانزاده، اسم شخصیتی است که در این سریال ایفا میکنم و به همین دلیل اسم سریال را مخفف این شخصیت گذاشتیم. فکر نکنم این سریال چالش داشته باشد چون مـن کُرد هستم و اکثر بازیگران سریال هم کُرد هستند. حدود ۲۰ بازیگر بومی داریم که از کردستان و کرمانشاه آمده‌اند.

سریال نوروزی «نون.خ» کاری اجتماعی است و فضایی نو دارد. بخشی از سریال در شهرستان و منطقه کردستان با زبان و فرهنگ کردی تولید می شود و پیش‌بینی می‌کنم کار جذابی باشد. مـا برای ساخت این سریال بـه منطقه‌ای وارد شدیم که از لحاظ پوشش و زبان، فرهنگ متفاوتی داشت. این موضوع جذاب است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *