بیوگرافی نیلوفر پارسا و همسرش + عکس و خانواده

بیوگرافی نیلوفر پارسا و همسرش + عکس و خانواده و فیلم های نیلوفر پارسا را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی نیلوفر پارسا

خانم پارسا از بازیگران حرفه ای و معروف سینما و تلویزیون میباشد که سوابق هنری فراوانی در کارنامه خود دارد او در 27 فروردین 1369 در شهر تهران به دنیا آمده و موفق شده در رشته مهندس آی تی لیسانس خود را اخذ کند.

بیوگرافی نیلوفر پارسا و همسرش + عکس جنجالی و خانواده

علاقه بازیگری او در دوران کودکی به وجود امد و خانواده اش وقتی استعداد این دختر را به بازیگری دیدند وی را به کلاس های بازیگری فرستادند و به شدت او را حمایت کردند و او هم نشان داد که در این حرفه بسیار با استعداد است

او زمانی که بزرگتر شد به کلاس های بازیگری امین تارخ رفت و توانست تکنیک های بازیگری را فرا بگیرد

واضعت تاهل نیلوفر پارسا

این خانم هنرمند در حال حاضر مجرد میباشد و البته از زندگی شخصی او در رسانه ها اطلاعاتی منتشر نشده است

بیوگرافی نیلوفر پارسا و همسرش + عکس جنجالی و خانواده

سوابق هنری

او با حضور کوتاه در چند فیلم و سریال توانست اولین گام های خود را در عرصه بازیگری بردارد.

سریال “شاید برای شماهم اتفاق بیافتد” یکی از سریالهایی بود که با آن اولین گام خود را به عنوان بازیگر برداشت

خانم نیلوفر پارسا در کنار بازیگری به ورزش هم علاقه داشت و در حرفه ژیمناستیک و یوگا به فعالیت پرداخت و به همین دلیل است که از تناسب اندام خوبی برخوردار است

بیوگرافی نیلوفر پارسا و همسرش + عکس جنجالی و خانواده

درخشش نیلوفر پارسا در سریال اوای باران

خانم نیلوفر پارسا در سال 1392 موفق شد در سریال اوای باران به ایفای نقش بپردازد سریالی که توسط حسین سهیلی زاده کارگردانی شده و در آن بازیگران شناخته شده ای همچون سام درخشانی و الهام چرخنده و مهران احمدی به ایفای نقش پرداخت این سریال مورد استقبال مردم قرار گرفت و خانم پارسا در این سریال نقش بیتا را بر عهده داشت.

بیوگرافی نیلوفر پارسا و همسرش + عکس جنجالی و خانواده

پس از کلاس های بازیگری ام که نزدیک به ۶-۵ سال طول کشید، تصمیم گرفتم در زمینه تست تصویری، هوشیارانه عمل کنم و در هر کاری حضور پیدا نکنم و صرفا کارهایی را انتخاب کنم که حس کنم به عنوان اولین قدم می توانم در آن موثر و قوی ظاهر شوم؛ به همین دلیل در این مدت برای تست تصویر اقدام نکردم.

تنها در یک اپیزود از سریال «شاید برای شما اتفاقت بیفتد» حضور پیدا کردم اما وقتی از طریق یکی از دوستانم متوجه شدم حه آقای سهیلی زاده در حال ساخت یک سریال جدید هستند و قصد دارند از چند بازیگر جوان به روال چند سال گذشته بهره بگیرند حس کردم فرصت مناسبی در اختیارم قرار گرفته تا بتوانم از تجاربی که در این چند سال به دست آورده ام، بهره بگیرم. به همین خاطر برای انجام تست به دفتر وی رفتم.

بیوگرافی نیلوفر پارسا و همسرش + عکس جنجالی و خانواده

بعد از تست ایشان تا حدی من را امیدوار کردند و گفتند بازی ات با آنچه که مد نظر ما برای نقش بیتا هست تا حدی نزدیک است اما این موضوع به معنای این نیست که شما را برای این نقش انتخاب کردیم. خلاصه نزدیک به یک ماه گذشت تا به من جواب قطعی برای حضور در این نقش داده شود و در طول این مدت، من درشرایط پر استرسی به سر می بردم و شب ها خوابم نمی برد اما خوشبختانه این استرس ها نتیجه داد و من سرانجام توانستم نقش بیتا را بازی کنم.

بیوگرافی نیلوفر پارسا و همسرش + عکس جنجالی و خانواده بیوگرافی نیلوفر پارسا و همسرش + عکس جنجالی و خانواده

 

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *