بیوگرافی کمال خلیلیان همسر نسرین مقانلو (کیست) ماجرای طلاق

بیوگرافی کمال خلیلیان همسر نسرین مقانلو (کیست) ماجرای طلاق و شغل و تصاویر و زندگینامه کمال خلیلیان فوتبالیست را در این صفحه ببینید.

خبری طلاق خانم مقانلو و آقای خلیلیان واقعیت ندارد چرا که خیلی وقت بود آنها تصاویری دو نفره با هم نگرفته بودند.

بیوگرافی کمال خلیلیان همسر نسرین مقانلو (کیست) ماجرای طلاق

بیوگرافی کمال خلیلیان

کمال خلیلیان متولد 1334 در تهران فوتبالیست سابق ایرانیست . کمال خلیلیان همسر نسرین مقانلو مهاجم سابق تیم ملی فوتبال و عضو سابق گمرک اهواز و باشگاه های پاس و تاج بود.

وضعیت ازدواج و همسر کمال خلیلیان

کمال خلیلیان در سال 1372 وقتی 38 ساله بود با نسرین مقانلو بازیگر سرشناس ازدواج کرد و برای ادامه زندگی راهی کشور آمریکا شد.

ماجرای ازدواج من سر فیلم «همسر» آقای فخیم زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان زمان که همسرم گیرودار ساختش بود من برای خواستگاری از نسرین به منزلشان رفتم و پس از ازدواج با همسرم به آمریکا رفتیم.

کمال خلیلیان و نسرین مقانلو دو پسر به نام های ارشا و آرین دارند.

بیوگرافی کمال خلیلیان همسر نسرین مقانلو (کیست) ماجرای طلاق

دو پسرش در آمریکا به دنیا آمدند، در آنجا بزرگ شدند و تحصیل کردند و همسرش نسرین مقانلو بعد از 10 سال به ایران بازگشت، اما کمال خلیان و فرزندانش بین ایران و آمریکا رفت و آمد می کنند.

فوت پسرش

همزمان با مرگ پسر بازیگر معروف سینما، تحقیقات برای تعیین علت اصلی این حادثه از سوی بازپرس جنایی تهران آغاز شد. پسر جوان نسرین مقانلو که ارشیا نام داشت ۱۰ روز قبل از آمریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.

بیوگرافی کمال خلیلیان همسر نسرین مقانلو (کیست) ماجرای طلاق

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در آمریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

همچنین ببینید

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری پسر نسرین مقانلو
بیوگرافی نسرین مقانلو و همسرش کمال خلیلیان
فیلم سوزناک وداع پسر نسرین مقانلو آخرین بار در آغوش مادرش

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند.

بیوگرافی کمال خلیلیان همسر نسرین مقانلو (کیست) ماجرای طلاق

بیوگرافی نسرین مقانلو نسرین مقانلو متولد ۱ تیر ۱۳۴۷ در شهر تهران؛ دیپلمه و همسر کمال خلیلیان مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، قهرمان جوانان آسیا و عضو باشگاه‌های گمرک اهواز، پاس و تاج می‌باشد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *