بیوگرافی کیان پیرفلک پسر 10 ساله ایذه +اینستاگرام و مصاحبه پدر و مادر

بیوگرافی کیان پیرفلک پسر 9 و 10 ساله اهل ایذه +اینستاگرام و مصاحبه پدر و مادر درباره فوت فرزندشان و عکس های کیان پیرفلک و ویدیوهای او در حال اختراع که مورد توجه قرار گرفته است پسر شیرین زبانی که در شبکه های اجتماعی حسابی وایرال شده است پدرش جسد او را در کنار تعدادی یخ قرار داده است و کنارش عزاداری میکنند کلیپ عزاداری پدر و مادر کیان پیرفلک در شبکه های اجتماعی بسیاری از مردم را تحت تاثیر قرار داده است.

بیوگرافی کیان پیرفلک پسر 9 ساله اهل ایذه +عکس جسد و جنازه اینستاگرام و مصاحبه پدر و مادر

بیوگرافی کیان پیرفلک

کیان پیرفلک پسر 10 ساله بوده که شب گذشته در حمله مسلحانه ایذه جانش را از دست می دهد.

این پسر 10 ساله در حمله مسلحانه مورد اصابت چندین گلوله قرار کرده و فوت می کند.

شب گذشته دو راکب موتور سیکلت اقدام به تیراندازی به سوی مردم کرده که متاسفانه منجر به شهادت تعدادی از هموطنانمان از جمله کیان پیرفلک شد.

این پسر ۹ ساله تنها کودک شهید شده در این حمله مسلحانه بوده است.

بیوگرافی کیان پیرفلک پسر 9 ساله اهل ایذه +عکس جسد اینستاگرام و مصاحبه پدر و مادر

ماجرای کشته شدن

شب گذشته در حالی که خیابان های شهرستان ایذه شاهد تجمع هایی بود ناگهان دو راکب موتورسیکلت اقدام به تیراندازی به سوی مردم کردند که چندین گلوله به مردم اصابت کرد متاسفانه کیان در حادثه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان باخت.

بیوگرافی کیان پیرفلک پسر 9 ساله اهل ایذه + عکس جنازه و اینستاگرام و مصاحبه پدر و مادر

متاسفانه در این حادثه هفت نفر جان خود را از دست دادند کیان پیرفلک یکی از این افراد بوده است.

شهرستان ایذه نزدیک به دو ماه است که شاهد تجمع های در خیابان ها بوده که متاسفانه به اغتشاش منجر می‌شود و برخی از اراذل و اوباش با استفاده از این تجمع‌ها آن را به خشونت می کشند این در حالی است که در اصفهان نیز یک موتورسوار اقدام به تیراندازی به نیروهای امنیتی کرد که منجر به شهادت چند تن از آنها شد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی کیان پیرفلک پسر 9 سال اهل ایذه +اینستاگرام و مصاحبه پدر و مادر

عمو کیان پیرفلک در گفت وگو با خبرنگار رکنا در ایذه از ماجرا اینگونه گفت: شب گذشته برادر زاده ام کیان پیرفلک، همراه با برادرم برای دیدن مادرم رفته بودند. د رمسیر برگشت به خانه از جاده فرچستان اورکشالو وارد خیابان اصلی شهر ایذه شدند و به سمت چهارراه هلال احمر که خانه شان در همان حوالی است آمدند. محل تیر خوردن کیان فقط 100 متر با منزلشان فاصله داشت. کیان پیرفلک و برادرم سوار بر خودرو در حال وارد شدن به کوچه محل زندگیشان بودند که در میان ناآرامی های شهر قرار گرفتند. ماموران از آنها خواستند که دور بزنند و از مسیر دیگری بروند .

شاهدان می گویند. برادرم هنوز از محل فاصله نگرفته بود که تیرها به او و برادرزاده ام اصابت کرد. کیان شهید شد و برادرم مجروح شده است و هم اکنون در بیمارستان است. عمو کیان پیرفلک تاکید کرد: میدان و محل تیراندازی مجهز به دوربین های شهری است . یعنی نیروهای امنیتی می توانند شناسایی دقیق داشته باشند.

صحبت های عجیب مادر کیان پیرفلک

روز گذشته مراسم تشییع جنازه کیان پیرفلک در یکی از قبرستان های ایذه برگزار شد حواشی زیادی را به وجود آورد صدای زنی در این قبرستان شنیده می‌شد که درباره مرگ کیان گفت کیان توسط ماموران به رگبار بسته شده است و سپس شعر هنجارشکنانه ای خواند.

این ویدیو در فضای مجازی به خصوص شبکه های ضد انقلابی مورد توجه قرار گرفت به گونه ای که بارها این ویدیو را پخش کردند و در نهایت یک روز بعد مادر کیان پیر فلک در مصاحبه با صدا و سیما گفت که من آن شعر را نخواندم و پیج اینستاگرام من هک شده است و زمانی که آن حادثه برای ما رخ داد نمی دانم تلفن همراه من کجاست و خواهش می کنم که از من سواستفاده نکنید من هنرمند هستم و در اینستاگرام فعالیت اقتصادی انجام می دهم او همچنین از مراجع قضایی خواست تا قاتل فرزندش را پیدا کرد و قصاص کنند.

در روزهای اخیر ویدیو های مختلف از مراسم تشییع کیان پیر فلک در شبکه های ضد انقلابی منتشر شده که مادر این پسر ۱۰ ساله آنها را تکذیب کرد.

بیوگرافی کیان پیرفلک پسر 10 ساله ایذه +اینستاگرام و مصاحبه پدر و مادر

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

6 نظر

 1. میگما، اگه تروریستا این طفل معصومو کشتن، چرا خانواده‌ش ترسیدن ببرنش سردخونه‌ی بیمارستان؟

  • لاالتتللاتنن

   همون تروریست‌های شاهچراغ این طفلکم کشتن دیگه؟!
   درسته؟

  • نترسیدن عزیزم، رسم بختیاریهاست وقتی قتلی اتفاق میفته به رسم خونخواهی جنازه رو میبرن خونه

 2. نترسیدن عزیزم، رسم بختیاریهاست وقتی قتلی اتفاق میفته به رسم خونخواهی جنازه رو میبرن خونه.
  قطعا کار تروربست بوده.

 3. آره والا خانواده اش شب تا صبح کنار پیکرش موندند و به بیمارستان تحویل ندادند داد و بیداد از دل مادرش خداااااااااااااااااااااااااااااااااا

 4. مادرش که خیلی زبان میریخت انگار نه انگار بچه اش تیر خورده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *