بیوگرافی یاسمین (مهربانو) سلامی خواننده قدیمی + درگذشت یاسمین خواننده گلها

بیوگرافی یاسمین (مهربانو) سلامی خواننده قدیمی + درگذشت یاسمین خواننده گلها و سن و محل زندگی و عکس های جوانی و علت فوت و محل دفن و آثار خوانندگی را در مجله شبونه مشاهده کنید.

بیوگرافی یاسمین (مهربانو) سلامی

مهربانو (پروانه) سلامی یاسمین خواننده قدیمی در ۲۳ بهمن ۱۳۱۳ در کازرون به دنیا آمده و از خوانندگان مطرح و معروف در دهه ۱۳۳۰ و اوایل دهه ۱۳۴۰ بود و در تاریخ ۱۵ اسفند ۹۷ در ۸۴ سالگی به علت کما درگذشت.

بیوگرافی یاسمین (مهربانو) سلامی

عکس یاسمین و همسرش پرویز ایزدخواه

بیوگرافی یاسمین (مهربانو) سلامی ،او کشف شده جواد معروفی در خوانندگی است و توانست استعدادش را کشف کرده و او را به دنیای خوانندگی وارد کند.
با ترانه «آبشار» به آهنگسازی «بزرگ لشگری» و شعر «رحیم معینی کرمانشاهی» معروف شد و صدای گیرا و خاص او خیلی زود به گوش اهالی موسیقی رسید.

پیشنهادی : بیوگرافی هانا کامکار و بیوگرافی ناهید دایی جواد

بیوگرافی یاسمین (مهربانو) سلامی

عکس های جوانی یاسمین خواننده قدیمی گلها

وی تنها خواننده زن از خوانندگان موسیقی ایران در دهه ۳۰ بود که با رضایت پدرش پای در راه خوانندگی گذاشت.
از شاخص ترین و معروفترین ترانه او ترانهٔ مشهور «هر که دیدم یاری داره، من ندارم» می باشد که معروفترین ترانه او در گذشته بسیار گل کرد.

بیوگرافی یاسمین (مهربانو) سلامی

همسر یاسمین خواننده قدیمی

بیوگرافی یاسمین (مهربانو) سلامی ،یاسمین دو بار ازدواج کرده بود که با حکمت شعار از هنرمندان قدیمی ازدواج کرده و جدا شد.
بار دوم نیز با پرویز ایزدخواه روزنامه‌ نگار قدیمی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک دختر و یک پسر بود که در تهران زندگی می‌کرد.
هکسرش در روزهای اخر زندگی و بیماری در کنارش بود و تصاویری که مشاهده می کنید تصاویر پرویز ایزدخواه همسر این خواننده معروف گذشته است که در جدیدترین تصاویر نیز در کنارش مشاهده می کنید.

بیوگرافی یاسمین (مهربانو) سلامی

درگذشت یاسمین خواننده قدیمی

یاسمین به علت بیماری از یک هفته پیش در بیمارستان بستری بوده و به حالت کما رفته بود که در نهایت در ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ در بیمارستان مهر تهران درگذشت

بیوگرافی یاسمین مهربانو (پروانه) سلامی

دانلود
اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *