تتوی رکیک روی دست امیر تتلو بدون سانسور جنجال شد +عکس

خالکوبی و تتوی رکیک روی دست امیر تتلو بدون سانسور جنجال شد +عکس

تتوی رکیک روی دست امیر تتلو که توسط خبرگزاری قوه قضاییه سانسور شد و هواداران این خواننده این تصویر را بدون سانسور منتشر کردند.

تتوی رکیک روی دست امیر تتلو

در جلسه دوم دادگاه امیر تتلو تصاویری از این خواننده در خبرگزاری میزان منتشر شد که تتوی روی دست چپ امیر تتلو تار شده بود و همین امر باعث شد که کاربران شبکه های اجتماعی کنجکاو شوند و به تصویر واضح آن را منتشر کنند که یک جمله رکیک و غیراخلاقی است.

تتوی رکیک روی دست امیر تتلو بدون سانسور جنجال شد +عکس

جدا از همه این فعالیت های مجرمانه تتلو دارای یک سایت قمار بوده که به صراحت تا اخرین لحظه حضورش در فرودگاه این سایت را تبلیغ میکرد تا بتواند افراد بیشتری را فریب بدهد.

بیوگرافی امیر تتلو از دستفروشی تا خوانندگی +خانواده و سرگذشت

خواننده‌ای که در بسیاری از کشورهای جهان به دلیل سوء استفاده‌های جنسی از کودکان ممنوع الورود شده است و در حال حاضر ساکن ترکیه است.

قاضی امیر تتلو در دادگاه

تتلو از خواننده‌های جنجالی و بی‌اخلاق ایرانی بوده که چند سالیست در خارج از کشور اقدام به برگزاری کنسرت‌های جنجالی می‌کند او در کنسرت‌هایش هم به هواداران خود رحم نکرده و به آنها فحاشی می‌کند اما با این وجود همچنان کنسرت او طرفداران زیادی در بین ایرانی‌های خارج از کشور دارد.

قاضی امیر تتلو در دادگاه

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *