عکس و تصاویر ترانه علیدوستی در بیمارستان فیک از آب درآمد

عکس و تصاویر ترانه علیدوستی در بیمارستان فیک و هوش مصنوعی است

در حالی که بسیاری از رسانه‌های رسمی کشورمان تصاویر و عکس‌هایی از ترانه علیدوستی در کنار خانواده‌اش بر روی تخت بیمارستان را منتشر کرده‌اند اما این تصاویر با هوش مصنوعی تولید شد و ویرایش شده هستند.

عکس و تصاویر ترانه علیدوستی در بیمارستان

این تصاویر مربوط به الناز شاکردوست بر روی تخت بیمارستان بوده زمانی که تحت عمل جراحی قرار گرفته بود و هیچ کدام مربوط به ترانه علیدوستی نیستند.

عکس و تصاویر ترانه علیدوستی در بیمارستان فیک و هوش مصنوعی است

در حالی که گفته می‌شد بیماری ترانه علیدوستی ناشناخته است اما پزشک معالج او می‌گوید که او به یک بیماری سندروم خاص مبتلا شده است که سیستم ایمنی بدنش به برخی از داروها و غذاها واکنش شدید نشان می‌دهد .

عکس و تصاویر ترانه علیدوستی در بیمارستان فیک و هوش مصنوعی است

ترانه دوستی در حال حاضر در بیمارستان به سر می‌برد و مدتی است که تحت درمان قرار گرفته است مادر ترانه علیدوستی نیز درباره وضعیت دخترش می‌گوید برخلاف آنچه که در رسانه‌ها منتشر می‌شود ضعیت ترانه وخیم نبوده و همه چیز عادی و روبه‌راه است.

بیوگرافی پویان علیدوستی برادر ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی متولد 1362 و دارای مدرک بازیگری دیپلم عکاسی، دوره بازیگری را در کلاسهای آزاد بازیگری زیر نظر حسین محجوب، امین تارخ، آتیلا پسیانی و مهدی فتحی گذرانده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *