مراسم تشییع جنازه احمد آزاد فیلم کامل خاکسپاری و تشییع احمد آزاد در اصفهان

تاریخ انتشار 10 آبان 1400 – Study time 3 minutes

تشییع جنازه احمد آزاد فیلم کامل خاکسپاری و تشییع احمد آزاد در اصفهان را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

تشییع احمد آزاد فیلم کامل خاکسپاری و تشییع جنازه احمد آزاد

احمد آزاد خواننده سرشناس و باسابقه کشورمان که در سن ۶۰ سالگی در آمریکا بر اثر سرطان فوت کرد امروز در اصفهان به خاک سپرده شد .

او که چند روز پیش در آمریکا دار فانی را وداع گفت و به دلیل وصیتی که کرده بود خانواده اش تصمیم گرفتند پیکر او را به ایران بیاورند و در اصفهان به خاک بسپارند.

فیلم کامل خاکسپاری و تشییع جنازه احمد آزاد

او از عاشقان اصفهان بوده و در مصاحبه هایش گفته بود که دوست دارد او در اصفهان و در مقبره خانوادگی خود در آرامستان باغ رضوان اصفهان به خاک سپرده شود.

گفتنی است احمد آزاد متولد ۱۷ فروردین ۱۳۴۰ در زابل بوده و علاوه بر خوانندگی در عرصه ترانه نویسی و نویسندگی نیز فعالیت داشت بعد از سالها رنج فراوان از بیماری سرطان در نهایت چند روز پیش در آمریکا فوت کرد و در سکوت خبری به اصفهان منتقل شد و در باغ رضوان با حضور برخی از هنرمندان و خانواده اش به خاک سپرده شد

احمد آزاد در اصفهان فراگیری ردیف‌ها و دستگاه‌های موسیقی ایران را نزد تاج اصفهانی و سلفژ را نزد هوشنگ بهشتی آغاز کرد. پس از خروج از ایران و زمانی که در رشته مهندسی برق به تحصیل اشتغال داشت، مبانی موسیقی را با لقمان ادهمی و مهدی تاکستانی آغاز کرد.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

3 نظر

  1. روحش شاد
    از روزی که باخبر شدم حالم دگرگون شده

  2. روحشان شاد
    همه رو شاد میکردن بی ریا بی تکبر
    با این همه تحصیلات بالا

  3. روحت شاد مرد کوچه باغ خاطره ها.همشهری بهشت پاک خداوند نثارت.از طرف سیستان کبیر(زابل)زادگاهت♥♥♥♥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.