تکنولوژی ضدفیلتر پراکسی چرخشی تلگرام چیست؟ پروکسی چرخشی تلگرام

تکنولوژی ضدفیلتر پراکسی چرخشی تلگرام چیست؟ پروکسی چرخشی تلگرام را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

تکنولوژی ضدفیلتر پراکسی چرخشی تلگرام چیست؟

فیلترینگ تلگرام در ایران همیشه با واکنش های مختلفی رو به رو شده است دادستانی که در کشورمان دستور فیلتر تلگرام را صادر کرده بود خودش به دلیل گرفتن رشوه در حال حاضر بازداشت شده است و از طرفی مدیر کانال امدنیوز نیز که یکی از مهمترین دلایل فیلتر تلگرام بود دستگیر شده و حالا مردم توقع دارند که تلگرام رفع فیلتر شود ولی این اتفاق در دستور مقامات مسئول کشورمان نیست.

تکنولوژی ضدفیلتر پراکسی چرخشی تلگرام چیست؟ پروکسی چرخشی تلگرام

در نهایت پاول دورف موسس تلگرام پست جدیدی در کانال خود منتشر کرده و اعلام کرده میخواهد تلگرام را در چین و ایران که فیلتر شده رفع فیلتر کند و با استفاده از تکنولوژی جدید کاربران ایرانی و چینی را برای دسترسی تلگرام بدون فیلتر سهولت ببخشد.

🌟 تلگرام ایرانیها احتمالا بزودی به تکنولوژی ضدفیلتر پراکسی چرخشی مجهز شود.

پست جدید تلگرامی پاول دورف موسس تلگرام ضمن اشاره به رفع فیلتر این اپلیکیشن در روسیه، به این موضوع نیز اشاره کرده که این تکنولوژی (Rotating Proxy servers) در روسیه مورد استفاده قرار گرفت و تقریبا فیلترینگ در آنجا معنایش را از دست داده بود.

همچنین ببینید: نحوه استوری گذاشتن در تلگرام

حالا با رفع فیلتر تلگرام در روسیه، دورف از دست اندرکاران و مهندسین این سرورها خواسته تمرکزشان را روی ایران و چین بگذارند.

در مدل پراکسی چرخشی، به ازای هر درخواست (کانکشن)، یک آیپی جدید به دستگاه شما داده میشود که این باعث می شود کار بلاک کردن آیپیها و مشخصا قطع دسترسی یک فرد برای نهادهای مختلف بسیار سخت و هزینه بر باشد و هویت افراد نیز بیشتر از پیش مخفی بماند.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.